Jump to content
IGNORED

Survivor za sva vremena


salerokada

Recommended Posts

2 hours ago, Halvard said:

Danijela je beznadežna, insistiranje na "simpatijama" više nije ni za komentar

Sramotno se ponaša, taman se uklapa sa kolegom Perićem i njegovim muž-žena pričama, brat i sestra, mama i tata :krindž:

 

Anja lepo izgleda i ponovo je simpatične naravi kao tokom Survivora. Bila je posrnula nakon poraza, verovatno donekle i razumljivo, ali je bilo malo nedostojanstveno od nje, tim pre jer Nataša uopšte nije bila mnogo lošiji takmičar. Denis je onda trebalo da se ubije jer je izgubio od Tonke na jednoj nozi.

Stefan je bio i ostao car, dečko koji zaista i živi onako kako se predstavio u takmičenju. Taj lajfstajl zaljubljenika u prirodu i takmičenja, outdoors activity, spontan i detinjast ali ne nezreo - sve je 100% autentično. Stvarno može komotno da bude dobar uzor deci.

 

Ognjenovo ispadanje me nešto i nije iznenadilo, iako nisam očekivala da se Tijana onako povampiri nakon krompira™. Mnogo je borbena i žilava i stvarno kapa dole. Anđela je čudo, nije kod nje fakat sreće jer je češće nije imala nego imala. Smirenost i neki zen koji ima u završnici su joj velika prevaga u odnosu na neke druge takmičare. Kako god, crveni su manje-više izjednačeni i fakat se zalomilo Ognjenu da mora da ispadne. S druge strane - Matea zalutala skroz, prosto je neprijatno bilo kako je delju redom. I još na kraju ONA plače pa je svi teše a Ognjen se drži iako je možda i zaslužio da bude jedini preživeli :lolol:

 

  • +1 4
Link to comment

Najjača fora je što je Matea lako mogla da izbaci i Luku i umuva se i u top 3, samo da se nije bila mentalno odjavila pre duela. Kapiram da joj nije bilo do još jednog dana ponižavanja na poligonima.

Verujem da bi npr. Nora i Nađa oberučke iskoristile ovakvu šansu da prođu još korak dalje.

 

Šteta što se Anđela ponaša kao neartikulisana 13-godišnjakinja, jer kao takmičarka zapravo uopšte nije loša. Od svih crvenih žena verovatno ima najbolju kombinaciju brzine, snage, preciznosti i fokusa.

Ipak mislim da Tijana ima veći peak i ako je bude krenulo kao Tonku prošle godine u finalu, može svašta da bude, pogotovo ako budu slični poligoni kao u prošlom finalu, kratki koje treba preći više puta.

Tonka nikad ne bi dobila Denisa na onim monstrum poligonima iz prve sezone jer jednostavno ne bi mogla da ga sustigne na vreme, kao što Milica nije mogla Stefana.

Link to comment
Posted (edited)
1 hour ago, Halvard said:

Šteta što se Anđela ponaša kao neartikulisana 13-godišnjakinja

Nije to toliko strašna osobina, možda je to njen način da se nosi sa stresom a možda je skontala da je neće doživljavati kao pretnju ako bude takva. Pokazala je u više prilika da nije glupa i da dosta dobro procenjuje ljude. Ono što nije gurnula Katarinu pod voz ne smatram za naivnost, verujem da je ona stvarno takav čovek. Ne treba zanemariti vaspitanje, odrasla je u okruženju gde se dosta gleda na obraz i ona je znala šta joj je bitnije - rizik jeste ali izaći će čista 100% u spoljašnji svet gde za taj potez može samo da dobije aplauz.

 

Tijana je rešenija, ima mnogo veću želju da pobedi, s tim što ima i veće šanse od Anđele da bude druga finalistkinja (ako podrazumevamo da je Stefan prvi) jer će Veliko veće 95% biti za nju s obzirom na konekcije i prikazano u celom takmičenju.

 

 

E da, Luka je lako mogao da najebe i da mu se obije o glavu potez nominacije, ali to u slučaju da Matea nije učestvovala u duelu pro forme. Da je dozvoljeno, verujem da bi predala duel bez borbe. Delom jer je mrzi a delom jer ju je blam, ona je veoma svesna i iskreno govori da ona prosto nije taj nivo kao ostali plavi takmičari završnice. Cenim da bi joj bilo mega-glupo da izbaci na neku foru Luku ili (ne daj bože) njenu Mihe.

 

Ma, samo da ne pobedi Dorijan, inače mi svejedno da li će Luka ili Mihaela. 

Edited by Valkyrie
  • +1 2
Link to comment

Ma da, Matei je puna kapa to što je stigla u top 4. Svesna je da je to velikim delom i igra slučaja i posledica neplaniranih izlazaka Jakoba i Martine, kao i toga što je maksimalno isforsirala onu starosedelačku priču. Mislim da na kraju i nije folirala kad je rekla da joj je OK da Nensi prođe dalje umesto nje i da joj čak bilo malo glupo što su je izbacili. U svakom slučaju se njen izlazak savršeno uklopio u plavu dosadu ove sezone. 

 

Mislim da sa sigurnošću možemo reći da su Tijana i Mihaela u finalu, i da ne pobede u sledećoj igri, 99% su šanse (kod Mihaele još i veće) da ih VV izglasa. 

Anđeli je jedina šansa da se direktno plasira u finale, a ipak je potpuno nerealno da pobedi i Stefana i Tijanu. 

Link to comment

Veliko veće će oboriti sve već postavljene granice dosade, osim ako eventualno ne nadrogiraju Ognjena nečim.

 

Kao šlag na tortu OPET Nataša u S+

survivorsrbija2-survivor-srbija.gif.9e1eaa388546ebd604ab6eefc082a45a.gif

Link to comment
Posted (edited)

Bez obzira što sam neko ko misli da ima nečega u tim natalima/višim stvarima i slično, moram priznati da mi je bilo drago kako je Boki pecnuo Stefana za svemijejedno stav.

Edited by Milošica
Link to comment

Pustio sam sad polufinale iz prve sezone, dakle poligoni su nebo i zemlja u poređenju sa ovom sprdnjom.

Uopšte ne bi bilo iznenađenje da Nađa pobedi Stefana (originalnog) ili Sumeja Nevenu na ovim poligončićima, bez ikakve zajebancije.

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Posted (edited)
1 hour ago, Halvard said:

Uopšte ne bi bilo iznenađenje da Nađa pobedi Stefana (originalnog) ili Sumeja Nevenu na ovim poligončićima, bez ikakve zajebancije.

Cracking Up Lol GIF by HULU

 

Utisak polufinala: Mihe opet sore loser, iako zna da će biti izglasana 1000% da ide u finale.

 

Što si se ostrvio na Natašu toliko, u čemu je stvar? Kao da je Goca Tržan jbt

 

Lazar je i dalje neodoljivo lud i zabavan, kakva šteta što ga roknuše onomad.

Edited by Valkyrie
Link to comment

Ma Nataša me nervirala čitavu prošlu sezonu, ali bilo je lepših stvari :happy: na koje sam mogao da se fokusiram. A sad Danijela navalila na nju kao mutava, aj OK da gostuje jednom, kao pobednica sezone jeste zaslužila, ali brate mili, dosta je.

 

Lazar jeste bio najspremniji crveni muškarac prošle godine, bez premca, ali dečko je suviše luuuud jednostavno, sećaš se kako je imao običaj da iskulira poligon ako mu se ne sviđa. :lolol: Nije on takav imao šanse da ide do kraja.

 

Saćeš me hejtuješ, ali veliki deo hajpa oko Stefana II (pored toga što je nesumnjivo vrhunski takmičar) je što je ostatak ekipe oličenje krindža. Inače kakav je, u poređenju s njim je Neve ludi Rokica na spidu.

Link to comment
14 hours ago, Halvard said:

Ma Nataša me nervirala čitavu prošlu sezonu, ali bilo je lepših stvari :happy: na koje sam mogao da se fokusiram. A sad Danijela navalila na nju kao mutava, aj OK da gostuje jednom, kao pobednica sezone jeste zaslužila, ali brate mili, dosta je.

 

Lazar jeste bio najspremniji crveni muškarac prošle godine, bez premca, ali dečko je suviše luuuud jednostavno, sećaš se kako je imao običaj da iskulira poligon ako mu se ne sviđa. :lolol: Nije on takav imao šanse da ide do kraja.

 

Saćeš me hejtuješ, ali veliki deo hajpa oko Stefana II (pored toga što je nesumnjivo vrhunski takmičar) je što je ostatak ekipe oličenje krindža. Inače kakav je, u poređenju s njim je Neve ludi Rokica na spidu.

Vidiš da samo vrti goste, već ih je nekoliko njih bilo minimum po dva puta. Nema kako da ubije termin, previše je emisija S+, ja bih to jednom nedeljno pravila, eventualno vanredno izdanje kad stignu novi, ujedinjenje itd. Nataša je baš korektna u nastupima i veoma prijatna, ne vidim problem da od svih njih baš pobednica Survivora ti smeta.

Slažem se da je Stefan skrenuo na sebe pažnju najpre izdanjima na poligonu gde je bukvalno vaskrsao crveno pleme, a posle svojim živopisnim govorom i neposrednošću. Ono što se meni ne sviđa kod njega je što baš ne ume da se uklopi, makar i pro forme, u neki timski život. Sve radi preko one stvari, što ume da izgleda bezveze. Jbt, svi ustanu i navijaju za svog saplemenika, tapšu, sugerišu gde šta kako - a on sedi na klupi i ćuti, to mi je nekolegijalno na neki način. A opet, kad ga komentarišu "iza leđa", niko mu to ne uzima za zlo, baš je očigledno ekipi da je on prosto malo zalađen ali da je neiskvaren i da nema nikad neke zadnje namere. Njih tri su baš i rekle da koju god Stefan direktno nominuje, neće imati šta da mu zameri jer je toliko iskren i bez pakosti i smicalica da ne shvataju lično ništa što im priredi.

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, Halvard said:

Nekako su namolili Gorana da ipak dođe u BG i gostuje u emisiji :D

Zato Denisa samo mogu da sanjaju izgleda.

  • +1 1
  • Tužno 1
Link to comment
3 hours ago, Valkyrie said:

Zato Denisa samo mogu da sanjaju izgleda.

Denis čuo da je Tonka najvećeg navijača imala u Srbiji :fantom:

  • Wub 1
  • Haha 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...