Jump to content
IGNORED

Survivor za sva vremena


salerokada

Recommended Posts

1 minute ago, Halvard said:

 

Nije, nego bila je tema sinoć u S+, kao i uvek kad se potegne priča o staaaaaaarim Survivorima.

Meni to nikad nije zvučalo interesantno.

 

Što ne bi odgledao koji? Ovako samo nagađaš i grešiš. :D

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, goofs said:

Daj spojler, nisam dovoljno investiran da me briga da cekam

 

Poslato. :)

Link to comment

ozracio me lik. video sam da je neki selebriti 🤣 cim je usao u salon, svi u njega

  • Haha 2
Link to comment
Posted (edited)

Ne znam kako ne uspevaju da se izbore sa curenjem spoilera. Čuo sam i ja, ne znam koliko je pouzdano, ali svejedno mi je svejedno. :fantom:

U prvoj sezoni se Mario valjda izbrbljao nekome u avionu iz Dominikane. Fala mu na tome, ne znam kako bih inače podneo onaj poslednji duel Nevene i Tomislava :happy:

Edited by Halvard
Link to comment

Sad gledam poligon od juče, niste prijavili da je Mihe bolesna i da se nije takmičila.

Koliko je Matea spora a u finalu je, Vaki Top na aparatyyy 

Link to comment

Nora se prošle godine lomatala na poligonima koliko god je mogla, bila portparol svog klana, rovarila protiv Marine, uspešno lobirala protiv Sanje, vala svaki dan koji je tamo provela je i zaslužila.

 

A Matea našla pa zašla, zagalamila malo u početku, svi je prihvatili kao taktičara i statističara™ i boli je uvce, evo je u top 4.

Link to comment
52 minutes ago, Halvard said:

Lulz, i na Novoj S se smorili, opušteno u najavi spoiluju ko je ispao.

Isekao si me živu, reko' Stefan ispao pa se smorila cela produkcija Survivora.

Ja ne videh ni Ognjena ni Katarinu u najavi novog poligona tako da ne znam ko je od njih dvoje izleteo.

 

Lep gest Stefana što je poveo Anđelu na večeru.

Link to comment

Ispala je Kaća, i to u 1 vrlo zanimljivoj borbi. Ne toliko neizvesnoj koliko je maštovito bilo sve to. Čak pomalo komplikovano. Ukratko, trebalo je osloboditi nož uz pomoć puzzle-a, zatim tim nožem preseći palamar i iz kovčega izvaditi i složiti još dve slagalice.

 

Sinoć su Stefan i vaskrsli Dorian otišli u polufinala. Luka je pokazao ozbiljne slabosti kad je krenula i ozbiljna borba, tj. kad je sopstveno doope ugroženo potencijalnim ispadanjem. Tijana takođe, dok su ostali tu manje - više na svom nivou. Matea ume malo da gađa ali to je sve što se njenog survivorisanja tiče. Varja je za nju Jackie Joyner Kersee lično; da je bila upola alapača kao ova, možda bi je i duže gledali.

Link to comment

Kakav epski raspad Ognjena. Očekujem da sad izgubi u duelu.

Anđela u top 3. Heh.

Link to comment

Pih, prođe čitava sezona bez ijednog Sumeja/Sanja meltdowna, svi se vole i svi su najbolji ikad, boooooring. :yawn2:

Još Ognjen na kraju u maničnoj fazi, propast.

 

 

survivorsrbija2-survivor-srbija (4).gif

Link to comment

Koliko je Nađa bila lepša dok nije postala robot sa Instagrama.

 

Danijela je beznadežna, insistiranje na "simpatijama" više nije ni za komentar, ali ovo pitanje za Nađu o tome postoji li lobiranje u Velikom veću je potpuno retardirano, kao da već sami nismo to videli u praksi.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...