Jump to content
IGNORED

Survivor za sva vremena


salerokada

Recommended Posts

6 minutes ago, Valkyrie said:

Joj ne podsećaj me na sagu o Nađi, to kakav je autsajder bila videlo se po broju followera svedoka i poslovnim prilikama koje su joj pale s neba.

ona je itekako profitirala od svoje uloge žrtve, sumnjam da će se tolike suze roniti za Kaluom po mrežama.

 

 

Slažem se sve, ali nije Neve to tad mogla znati, u tom okruženju i na licu mesta Nađa jeste bila autsajder. Ali da se vraćamo na to po 105. put. :D

 

Sviđa mi se što je fino provukla kako je hranila svoje pleme, a oni je nominovali. :happy: Never forget!

  • Haha 1
Link to comment
1 minute ago, Halvard said:

Sviđa mi se što je fino provukla kako je hranila svoje pleme, a oni je nominovali. :happy: Never forget!

Maglovito se sećam da je Gogi u trenutku kad je bio nominovan bio glavni provajder i breadwinner plavog plemena, pa nije to bio problem Neve da ga roka mandoljini :lolol:

 

 

never forget, indeed

Link to comment
8 minutes ago, Valkyrie said:

 

never forget, indeed

Siguran sam i da se sećaš da se žalila da su je saplemenici zbunjivali navijanjem kad je ono gađala kao pijana i izgubila od faking Mine i da je tvrdila da ju je Steva faulirao na fudbalu :tongue:

Link to comment
26 minutes ago, Halvard said:

Siguran sam i da se sećaš da se žalila da su je saplemenici zbunjivali navijanjem kad je ono gađala kao pijana i izgubila od faking Mine i da je tvrdila da ju je Steva faulirao na fudbalu :tongue:

spacer.png

 

ne znam da su je namerno zbunjivali ali zakucala se sama u Stevana, preturila se na leđa i počela da se dere da ju je udario, to joj je bio baš low point u Survivoru, not the best of Neve.

Link to comment

Mislim da će se Luka sad primiriti bar neko vreme i da u narednom periodu neće biti nekih tenzija, te da neće ni biti nominovan. Imam utisak da je većini plemena ipak bilo donekle drago što se on vratio.

Pretpostavljam da sad na red dolazi Nikolina jer njene fizičke (ne)sposobnosti baš odudaraju. Mada, na duže staze i zarad mira u kući, najbolje bi im bilo da se reše Lazara jer je dečko opasan igrač (and not in a good way) i može psihički da ih urniše.

 

Kod plavih kapiram da će se nastaviti klanje između Marine i Antonije, pa će tunjava Jelena (sorry, Milošice) nastaviti da se provlači ispod radara.

  • +1 1
Link to comment

Inače generalno mislim da su takmičari lošiji nego prošle godine.

Kod žena apsolutno niko ne može ni da priđe Neveni i Milici. S druge strane, David je kombinacija snage i eksplozivnosti kakva dosad nije viđena. Da mu bolje ide gađanje, bio bi mašina, ovako ipak nije kompletan igrač poput Stefana i Gorana.

Leo je zasad impresivan, ali prekratko je tu, videćemo kako će izdržati kad bude počela glad da uzima svoje.

  • +1 1
Link to comment

Sinoć u epizodi ona riba iz Ns (Nataša?) sedi na plaži sa hercegovkom i pričaju. kaže joj da zna za koga će glasati uveče, i kaže da će za Lazara.

Lazar dobio samo jedan glas i posle glasanja kad su ih snimali sa night vision, ona devojka Munjica svima kaže da je ona glasala Lazara. lol

Moram sad ispratiti šta će biti kad hercegovka skonta 

  • Haha 1
Link to comment

Zanimljivo je bilo da su se ovih četvoro ipak držali zajedno i to birali najlakšeg protivnika za Luku. Moglo je i da im prođe, da su se na drugoj strani rasuli glasovi između Marije i Lazara.

  • +1 1
Link to comment

Nikolina ne bi sinoć mogla ni da podigne onu tablu sa dominama. Doduše, nisu mogli znati kakva će biti igra, ali ako zahteva iole snage, Nina je tu ćao zdravo.

  • +1 1
Link to comment
11 hours ago, svigirbor said:

I za kraj dana....
b4a8217a935592682289df0a1a647c58.jpg

Poslato sa Casio digitrona pomoću Tapatoka
 

Ovo je smislenije od visoke mode.

Mislim, ima primenu :fantom:

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...