Jump to content
IGNORED

Survivor za sva vremena


salerokada

Recommended Posts

Lazar postaje sve gori i gori, bukvalno je nepodnošljiv.

Marija mi isto malo pala u očima.

 

Za Natašu se svi tripuju da je jak igrač isključivo zato što fizički donekle podseća na Milicu Dabović.

Link to comment
15 hours ago, dùda said:

Nora mi deluje kao najfinije stvorenje u celom survivoru.

Zašto? Opet ne pratiš zakulisne radnje tj priče iz kampova itd? 

55 minutes ago, Halvard said:

Lazar postaje sve gori i gori, bukvalno je nepodnošljiv.

Marija mi isto malo pala u očima.

Isto kao Lazar se ponaša Filip iz plavog plemena samo prefinjenije priča pa ne deluje kao najgora tračara. Filip samo trashuje Marinu i Denisa, Amera... 

Nemam razloga da sumnjam u ono što je Draga rekla za LakiMaki, videćemo narednih par nedelja polarizaciju i odvajanje grla za odstrel. Za sad su na tapetu ovo dvoje novih (ne bez pokrića) ali kad i oni otpadnu biće veselo. 

Link to comment
20 minutes ago, Valkyrie said:

Zašto? Opet ne pratiš zakulisne radnje tj priče iz kampova itd? 

Pa eto, prosto mi deluje fino :lolol:.

 

Ma ne pratim, naravno, gledam dijagonalno uglavnom :D.

 

Tako mi se Marija recimo na početku učinila kao neki horor, pa mi posle izgledala načisto fina i pametna, sad opet mi se ne sviđa :lolol:, nemam pojma. 

 

Zapravo, niko mi se od crvenih ne dopada. Ne vidim ni kod koga neki kvalitet. Zbilja mi se u jednom momentu sviđala samo Marija, pa posle ni ona.ć

Videćemo, dajem svima šansu, ako uopšte budem pratila, malo sam se smorila sinoć.

 

Kod plavih ista priča, mada oni čini mi se imaju neke zanimljivije likove, ako ništa, tu je Sanja :D.

 

Link to comment

Neozbiljna si :fantom:

 

Btw, ja se Sanje toliko grozim da ne mogu da opišem, juče je mrtva ladna sugerisala Antoniji kako je trebalo da se izbori da prođe kroz onaj uski prolaz pre Drage. Demonstrira tako što se izdere devojci u lice sa pola mm udaljenosti, kao, tako je trebalo Tonka™ Draganu™ pa bi on ucvikao. Em se Tonka malo upišala od straha em bi vrv dobila batine čim Dragan dođe sebi :lolol:

  • -1 1
Link to comment

a šta znam, zapravo ta Sanja jeste čudna načisto, ali od nje nisam videla do sada ništa loše, mislim, u smislu da nekoga ogovara da je nešto zlonamerna, zakulisna ili tako nešto

 

luda jeste na neki svoj način, možda je takva osoba i ok za ovaj šou, otkud znam

 

pošto me je @Valkyrie prozvala da ne pratim, vratila sam i pogledala jedan deo (onaj uvodni) koji sinoć nisam videla

i eto, opet nisam ništa pametnija :D, tj. ne znam ništa više

 

samo sam mislila da je Marija pametnija, ali očigledno nije, čim se spajtala sa onim Lazarom

i dalje ne videh šta loše radi Nora, ali ok, daću joj vremena

 

Filip jeste naporan sa svojim smatranjima, on Marini nešto zamera a pametuje o svemu i svakome

 

crveno pleme su bljak sa onim da nisu ni primetili da je Ana otišla, baš nisko, 

Link to comment
26 minutes ago, dùda said:

a šta znam, zapravo ta Sanja jeste čudna načisto, ali od nje nisam videla do sada ništa loše, mislim, u smislu da nekoga ogovara da je nešto zlonamerna, zakulisna ili tako nešto

Sad me već zajebavaš :lolol:

Pa bukvalno na dan kad je došla imala je izjavu da je Marina za odstrel jer je uzela da bude "kuhaća" i da time pokušava kupit svoje mjesto u timu a kuhaća može bit svatko i da se ne mjeri to već uspjeh na poligonima itd itd. 

 

To je sve trtljala nakon što je imala dve pobede tog dana a Marina nije igrala, iako je žena do tog trenutka bila najjači female takmičar plavih a bogami imala i bolji učinak od nekih muškaraca iz plemena.

 

Nora je preslatka, i sva je nežna, ali slušam kad kenja na račun crvenih i tu je skroz na liniji sa ostatkom tračibaba iz svog tima. Još mi ni ne vidimo mnogo što šta iz plavog plemena. 

 

Marija i Lazar su imali izgleda neke slične usrane priče pa su se povezali po tom vajbu, ali je šteta ako koriste svu tu svoju životnu prekaljenost da bi bili beskrupulozni. Mada: Survivor! Videćemo dokle će tako da voze, možda se već sutra popičkaju međusobno. 

 

Meni nije žao Ane, definitivno je imala neku negativnu energiju i ako ih je na taj način mračila - good riddance. I da ne zaboravimo 1 večnu istinu: ACAB!

 

Zanimljivo je što je Anja rekla da Nataša i Luka ni ne znaju da su "u klanu", maltene ih je oprala od MakiLaki smicalica. Svakako će biti neizvesnija ova nego prošlogodišnja vožnja do finala. U oba plemena mislim. 

 

 

 

 

I ne prozivam te ništa maliciozno, ako za sve ove godine nisi shvatila moj ton na forumu - jebi ga baš. 

Link to comment
10 minutes ago, Valkyrie said:

I ne prozivam te ništa maliciozno, ako za sve ove godine nisi shvatila moj ton na forumu - jebi ga baš. 

Aman bre zajebavam se.

Jesam ja starija generacija ali nije da ne razumem tonove na forumu .

Sad ti nisi shvatila moj ton :D

 

Elem, Sanja.

Gledala sam ja taj njen monolog protiv Marine, ali, ona sva onako luda, šalje neki poseban vajb, ne umem to da objasnim. Ja nju nekako doživljavam kao blesavu, jako direktnu, ne ume da se kontroliše čini mi se. Što na umu to na drumu.

Ne znam, možda grešim, ali draži su mi takvi ljudi kod kojih uvek znaš na čemu si.

Od starta ne miriše Marinu, ok, legitimno. Posle čini mi se nije mnogo smatrala.

 

Marina jeste jak igrač, to ne sporim, ali kao da je želela baš jako da se nametne. Ljudi

 to očigledno ne vole, a možda je i taktika, a opet i to je legitimno.

 

Ma zapravo sve je ovde legitimno.

Krađa naravno nije.

 

Videćemo na dalje.

Za sada mi nisu preterano zanimljivi .

 

 

Link to comment

Svakako deluje da će ova sezona što se međuljudskih odnosa tiče biti mnogo turbulentnija od prethodne. Tad samo imali samo tri kontroverzne situacije: kad je Viktor okrenuo plave devojke protiv Gorana, Tenina "izdaja" Sumeje i kad je Nađa bacila Vladimira pod voz; od toga je samo ovo prvo bilo maliciozno, ostala dva su bili pravi Survivor momenti.

 

Ova ekipa pojedinačno izgleda mnogo manje zanimljivo od prošle, ali kao ekipa imaju više potencijala za televizične™ momente.

Link to comment
56 minutes ago, dùda said:

Jaooo, sad gledam reprizu, pa ove crvene devojke, ne zna se koja je mršavija, njih će vetar da oduva.

Nikolina ako ima 30 kila :ohmy: i još povraćala. Užas.

Zasto hate-jete vasu zamljakinju iz republike sumske, cura je visestruka sampionka bosne u sprinterskoj stafeti 4x100 m

Nije balerina, ako ona sa takvim batkovima moze da generise dovoljno brzine za sprint nije premrsava :happy:

Edited by gone fishing
Link to comment
10 minutes ago, gone fishing said:

Zasto hate-jete vasu zamljakinju iz republike sumske, cura je visestruka sampionka bosne u sprinterskoj stafeti 4x100 m

Nije balerina, ako ona sa takvim batkovima moze da generise dovoljno brzine za sprint nije premrsava :happy:

Pa ne hejtujem je aman .

Nego, gledam je, pa ona ima gabarite i građu mršavog dečaka od 13 godina.

 

Produkcija može i nadalje da uključuje neki element u poligonu za koji je potrebna snaga i crveni će da gube više nego ubedljivo.

Link to comment

Ona je bila odlična na poligonu snage gde je bacala vreće u koš protivniku, dobili su zbog nje nekoliko poena ali zbog nepreciznosti ostalih su na kraju izgubili. 

Nije loše ni nosila obramicu sa kofama, ja sam tu mislila da će da se preturi. 

Ako je brzo prođe ova kriza, možda pokaže pun potencijal, ako joj Laki pre toga ne dođe glave mada mislim da su se usmerili na Kalua za početak. 

Edited by Valkyrie
  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...