Jump to content
IGNORED

Ubice na drumovima i ulicama


SeljačkaSreća

Recommended Posts

7 minutes ago, Valkyrie said:

Gledam i ne verujem, pa samo zbog toga bih mu koske lomila. Čovek se prevrnuo kamionom zbog njega jbt a on nonšalantno ode svojim putem.

 

Ne secate se snimka iz Kine gde je auto zgazio dete i isto tako zbrisao?

Link to comment
1 hour ago, copkillah said:

 

Ne sme. Oduzimao bih dozvole za tako nešto, ovo što je JozeMujica predložio je suludo i opasno.

 

Naravno, nego me ni ti ni jms niste razumeli. Nisam hteo da kažem da tako treba, već da je to jedini način ako već činiš prekršaj da ga načiniš na najmanje rizičan način.

Nikako nisam pobornik takvog ponašanja na auto putu, ali je i takvo ponašanje (realno, tamo gde su isključenja ljudi opreznije voze) bolje nego ovo što je pokušao lik sa snimka.

 

Inače, umeo sam i da vozim i po 50 km u jednom pravcu kad se omašim neko od isključenja po Grčkoj dok ne dodjem do petlje. :sad:

Link to comment
10 hours ago, JozoMujica said:

Naravno, nego me ni ti ni jms niste razumeli. Nisam hteo da kažem da tako treba, već da je to jedini način ako već činiš prekršaj da ga načiniš na najmanje rizičan način.

Nikako nisam pobornik takvog ponašanja na auto putu, ali je i takvo ponašanje (realno, tamo gde su isključenja ljudi opreznije voze) bolje nego ovo što je pokušao lik sa snimka.

 

Inače, umeo sam i da vozim i po 50 km u jednom pravcu kad se omašim neko od isključenja po Grčkoj dok ne dodjem do petlje. :sad:

 

Izvini, nisam te dobro razumeo.

 

Ovo drugo što si naveo, ljudi bre ovde idu jednosmernim ulicama u suprotnom smeru da bi sebi uštedeli dva minuta vožnje. Ja lično bih postavio kameru na ulaz u svaku jednosmernu ulicu i u roku od dva meseca bi mogli od kazni da obnovimo sve ulice u Beogradu.

 

Link to comment
20 hours ago, radisa said:

Odlično... Kako kad se zakucam u budalu  koja je naglo zakočila, da dokažem da je on reagovao nerezonski i naglo zakočio, a ja se upucao u njega?

 

Pitam zato što mi se desilo vrlo slično kao na slici gore, samo ja putnički auto stabilniji od kamiona pa se nisam okrenuo... lik ispred mene je slično promašio izlaz kod Pazove i naglo zakočio i krenuo da skreće, sva sreća da nisma imao nikog sa leve strane i da sam prošao, ali moglo je biti svašta... Javlja mi se da nikako ne bi mogao da dokažem (da sam preživeo) da nisam ja kriv što neko naglo koči do 0...

Dok sam vozio kamion nagledao sam se ovakvih situacija,kolega je jednom stigao nekog lika na iskljucenju za Prokuplje lik omasio iskljucenje i zalegao na kocnicu kolega ga stigao i razneo ga bukvalno godinama se vukao po sudovima i on i kolega koji je isao iza njega da dokazu da je ovaj ukocio na sred trake,pogotovo zato sto je taj stradao na licu mesta.

 

Link to comment

juce na 95, vozim 80 mph, odjednom svi ispred koce i staju. 

kocim jedva, lik u dzipu malo napred stoji. iza njega svi stoje. koji kurac?

lik krene polako popreko, udara u veliku betonsku bankinu, odbija se, nekako skrene, ide polako na drugu stranu, opet isto, udara, odbija se, polako na drugu stranu,  jedno 5-6 puta tako.

onda mi dopizdi, zgazim na gas i prodjem pored njega dok se cesao o suprotnu bankinu.

 

 

Link to comment

Rusi imaju verovatno jedino dobro zakonsko resenje :D , po pitanju saobracaja. Svako vozilo, zaboravio iznad koje cifre, je po zakonu u obavezi da ima kameru u automobilu (otuda i veliki broj snimaka na YT) Koliko se budala pojavilo po nasim putevima, uveo bih i ovu odredbu u nas zakon.

Link to comment

ja sebe pocastio sa tom kamerom za rodjendan. zasad mi nije trebala za saobracajne frke, ali imam par lepih snimaka. u nemackoj ne priznaju na sudu te snimke, ali policija i osiguranje rado pogledaju. 

 

na primer, lisica u minhena

 

 

Link to comment
1 hour ago, ToniAdams said:

meni je pricala poznanica iz moskve da te kamere mecu samoinicijativno, radi lakseg resavanja eventualnih sporova, najvise zbog korumpirane murije

 

Ja sam se malo lose izrazio. Po zakonu osiguravajuce kuce zahtevaju da se ugrade kamere , kao sto si napisao radi sporova i naplate stete. Postoji i iznad koje vrednosti automobil mora da poseduje kameru. Pitao ja kolegu u rusiji, tako mi je objasnio...

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...