Jump to content
IGNORED

>>>>>>> film i moda


kim_philby

Recommended Posts

meni najlepse i najelegantnije devojke u dioru /marion, dzenifer i kidmanka/, sofija u vitonu, kurnjikova, kirsten, mnogo mi lepa i ines de la fresanz i u valiju i u sanelu. divne su mi i neke haljinice alberte fereti, etroa i karoline herere /ta mi je zapravo i najlepsa haljina, tj. ja bih takvu neku nosila na premijeri, da sam pristala da glumim u onom filmu ;-) a muliganica izgleda grozno tako omrsavela i sa tom bojom kose.

Link to comment
abaca_365139_051_565968277_north_545x.jpgRealno, najbolja.Džesika Bil izgleda kao da ima 40.edit: Džesika, jbg, kucam jedno a mislim na drugo.. Edited by bad_lieutenant
Link to comment
  • 3 months later...
usmericu ovaj girly talk na drugu vodenicu.moda na dodeli emmy nagrada.moji favoriti, slican ton za sve tri, a nosilo ih dosta; no, one znale kako da iznesu:article-2429622-182E44DF00000578-40_232x652.jpgarticle-2429622-182E3E6B00000578-379_310x724.jpgarticle-2429622-182D829500000578-202_964x640.jpgjanuary jones, givenchy; claire danes, armani prive; anna gunn, romona keveza.takodje, elizabeth moss mi je bila lepa.od ovih u boji, allison williams- ralph laurengrid-cell-24615-1379901579-13.jpgnije bilo previse omasenih izgleda, ali heidi klum mi se nije svidela, a ni sofia vergara, previse 'in your face'.sto se decaka tice:<3grid-cell-6656-1379896822-16.jpg
Aaaaaa, ja mislila to ovaj vikend sad što dolazi! Iovako ne bih stigla da gledam, ali u četvrtak idem na mini odmor od 5 dana (bar se nadam) i onda ću da zalepim svoje favs.Allison Williams :o :wub:Inače Killi, mislim da o crvenim tepisima pričamo na topiku Film i moda. Čisto da se ne zagubi ovde u gomili drugih stvari.
sad odem da vidim aljine kad me zapljusne ovo :lolol: :lolol: :lolol: kad sad nisam umrla..izgleda kao iz south parka,kao da je neko njenu glavu nalepio na zlatan dzak
Nisam mogla da izdržim, morala sam da bacim pogled na fotke. Sad ovako na brzinu i bez gledanja snimka top 3 su mi:Christina Hendrickschristina-hendricks.jpgAllison Williamsallison-williams.jpgI neka osoba za koju nisam nikad čula i koja se zove Michelle Dockerymichelle-dockery.jpgUžasa ima previše da bih sad stigla sve da prokomentarišem, pri vrhu su mi svakako Hajdi Klum i ona plavuša iz Modern Family što se sviđa Symetu.Zadržavam pravo da promenim mišljenje o tome ko ulazi u top 3 kad budem odgledala snimak.
Link to comment

Nemaš pojma Toni.Proširujem top 3 na top 4 i ubacujem Pegi iz Medmena.elisabeth-moss.jpgedit: Aha, sad vidim da se Pegi zove Elizabeth Moss i da ju je Killiana već pomenula.

Edited by sailorman
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...