Jump to content
IGNORED

>>>>>>> film i moda


kim_philby

Recommended Posts

nista me se sa mtv vma nije dojmilo... bas bas, mrsavo. 90% ljudi se oblacilo u mraku.

hennifa doduse stvarno izgleda super, ne ono kad se kaze "super je za svoje godine" nego, stvarno izgleda bolje od vecine ove decurlije.

 

hebote, najvise mi se svidela jedna od sestara kardasijan (ne znam koja je tacno, al' osecam da ima, tipa cetrnaest godina)

article-2733442-20C52CC700000578-208_470

 

i ova... osoba.

article-2733442-20C4FD1D00000578-315_310

 

 

a ovom kopiketu pod hitno neko da objasni da nije rijana i da prestane vec jednom.

article-2733442-20C52DAB00000578-208_232

Link to comment

šta je ovo bilo?

 

reg-speed.gif

 

zajedno su predstavljali kategoriju, pa je julia louis dreyfus pomenula da je bryan cranston glumio u seinfeldu (zubara koji prelazi u judaizam da bi pricao viceve o jevrejima) ali ga se jedva seca. malo kasnije, prilikom dodele nagrade juliji, ovaj je zaustavlja uz strastan poljubac... ova izlazi na binu uz komentar "sad se secam".

nije losa fora. 

==

 

samo sam ispratio kako su mi izgledali favoriti, lizzy caplan iz masters of sex - ozbiljna dominacija.  -_-

 

emmy-awards-emmys-2014-lizzy-caplan-red-

Edited by Takeshi
Link to comment

Ketrin Higl mi nije tako užasna, to je neka vintidž haljina i čini mi se da je uspela u pokušaju vintidž izgledanja. 

Od Lene Danam se ovako nešto i očekivalo, zar ne? Nije mi odvratno, moram priznati, čak mi je možda i sinpa. :)

dobra mi je leninia nova frizura i sminka je ok. ali sve ostalo... meni zapravo nije toliki problem ni sama odeca koju nosi, koliko zapravo njoj to ne stoji. ali da, cini mi se da nije zez, ona to radi namerno. as in - fura samo ono sto voli. ketrin meni uvek izgleda min 10 god. starije, valjda zbog frizure + ima strasno dosadna red carpet izdanja tako da ni ovo nije iznenadjenje. mislim da nju moda prosto ne zanima... trebala sam majim bijalik da okacim, tek tu nije bilo iznenadjenja.

 

 

Hmmmm. Što se tiče Robin, i dalje svaka čast, ali ona je bomba samo kad je Kler Andervud. S onom frizurom, aurom i kamerom. Ovde mi malo ko starija Sara Džesika Parker.

 

ovde mos deff nije bomba ali mi se svidja odelo (kombinezon, sta je vec, ledja jesu gola). sminka je promasaj.

Link to comment

da, lizi kaplan sam isto htela da okacim kao favorita ali na kraju sam zakljucila da mi se ne svidja 'aljina (bilo bi mi ok da je jednobojna, bez ovih belih momenata pozadi). ovako - samo mi se svidja lizi kaplan. girl crush!

Link to comment

:lol:

 

 

zajedno su predstavljali kategoriju, pa je julia louis dreyfus pomenula da je bryan cranston glumio u seinfeldu (zubara koji prelazi u judaizam da bi pricao viceve o jevrejima) ali ga se jedva seca. malo kasnije, prilikom dodele nagrade juliji, ovaj je zaustavlja uz strastan poljubac... ova izlazi na binu uz komentar "sad se secam".

nije losa fora. 

 

bilo je ono kada je brody poljubio halle berry... i bilo je još ljubljenja na primopredajama, al da me jebeš ako mogu da se setim.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...