Jump to content
IGNORED

NFL 2012


Prospero

Recommended Posts

Samo sam cekao gresku, u prvoj ili drugoj akciji, po izlasku Rodgersa. :lolol:Ovo me podseca na one meceve Green Bay-Chicago. Vecito su gubili zbog famblova u 5 jardi.

Edited by Miljenko
Link to comment
  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Prospero

    224

  • freakns

    162

  • teacher

    127

  • James Marshall

    120

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ekipa koja ima Sheridana za DC-a može samo da gleda kad je naredni draft. Tip je potpuni ludak, ne mogu da verujem da mu još i plaćaju za upropašćavanje ekipe...

Link to comment

Koliko glupih poteza u poslednjem minutu izmedju phi-nyg, 2 def PI, pa coflinovo zvanje pasa kad ima daljinu za fg i onda off PI i na kraju morz zove TO do kiker sutira i ptomasuje, ipak je debeli na kraju imao srece.

Link to comment

it was a historic game:

But where do you begin after such a wretched defensive performance? The Bills gave up 580 total yards, the most in franchise history in a home game. They allowed 45 points in the second half, the most in a half in team history and fourth all-time in the NFL. The Pats scored those 45 points in a span of 21:12. The Celtics don't score 45 points that quickly these days.The Pats, who entered a game with a losing record for the first time since 2003, ran for 247 yards. They became the second team in NFL history with two 100-yard rushers and two 100-yard receivers in the same game. Everyone in the Bills' organization shares the embarrassment.
billsi dođu kao naš SOUR, radio-ne-radio-svira-ti-radio, pokupi paycheck bez obzira na produkciju; mrtav (by all accounts) i nezainteresovan ownership, gimmicky college trener koji najmanjeg od svoja 4 RBa koji uz to ima i sjebano rame stavlja na RB dive na 1yd line, DC koji je bio bitan zadnji put pre 20 godina kada su ga doveli da ne upropasti podmazanu mašinu Cowboysa i koji ne može da se odvoji od svog ljubljenog nickle package čak i kada ga ubijaju na terenu, half-ass QB koga je CIncy (ej, jebeni Mike Brown) otpustio sa backup QB posla i koji u 30oj godini ponovo vežba sa posebnim trenerom svoj QB mechanics, MW94 koji ima sve izglede da postane Albert Haynesworth 2.0, itd.btw, sledeću gostujemo 49ersima; that will be fun to watch. Edited by buffalo bill
Link to comment

Bio pospan ko tri psa sinoc i izdrzao do ponoci, tako da cu veceras od 19h na Areni videti drugo pol., a potom i ceo SNF.Ono sto me vazda iznova odusevi jeste koliko i kakvih hvataca ima GB.Ako bi se samo gledalo po toj hvatackoj liniji, svaka sezona gde GB ne bi uzeo SB bila bi senzacija.Djetsi su, sta znam, onako, ne znam kako bih rekao...Losi su( i bez povreda).Opet, ma kakav da je Sancez ( sinoc bio), dje je logika traziti TT za na teren ( u ulozi qb)?Hjuston. :thumbup: I prosle sezone mi bili dragi, ali nema tu sampionskog mentaliteta( ne?).

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...