Jump to content
IGNORED

NFL 2012


Prospero

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Prospero

    224

  • freakns

    162

  • teacher

    127

  • James Marshall

    120

Top Posters In This Topic

Posted Images

Znam da horse collar ne vazi kad je qb van pocketta.
Obrnuto je, ne vazi kad je qb u pocketu.
Roughing the passer je, u vecini slucaja, subjektivni call. Bez obzira dali je QB u pocketu ili ne, osim ako ga neko ne opali u vugla ili 5 sekundi kasnije. Sad, dali je to dobro ili lose za NFL je drugo pitanje.
Cini mi se da 'Brady rule' (sto je valjda sudjeno) ne vazi van pocketa. Kako god, ocigledno je da je to bio legitiman play odbrambenog igraca. Ajde da covek to i proguta, sudjene su vece gluposti proslog vikenda. Medjutim, sta reci za onaj niz - DPI Shieldsu (razumem da sudije mogu nesto da ne vide, ali kako sviras nesto sto se nije dogodilo), pa propusten najocigledniji OPI u istoriji fudbala i na kraju dosudjeno hvatanje kad je Tate samo prislonio ruku na loptu dok je Jennings imao u svom narucju. Meni je bilo malo too much svo to kenjanje po replacement refs jer sam kapirao da ljudi rade najbolje sto mogu. Ipak, ono sinoc je bio debakl. Colinsworth rece ociglednu stvar da ljudi nisu kvalifikovani za taj posao, ali nisu valjda slepi.
Link to comment
Ko pise ove najave na Areni? "Michael Vick za sada deluje nezaustavljivo, bla, bla..."
mora da je napisana pre ove poslednje utakmice, posto je u prve dve nedelje... pokidao :D
Link to comment

gledam statse nesto sada i.... imamo najgori napad u ligi, imamo najgoru odbranu protiv pasa u ligi i iako imamo 1-2, mogli smo lako biti i 3-0... u cemu je fazon? imamo treci TO ratio u ligi(+4) i najbolju odbranu p[rotiv trcanja u ligi(sto bi neko trcao kada moze bacati celi dan... mada nije bas tako, Manningovo izivljavanje je najveci razlog za ovo, Cam i Homo nisu nista uradili)ukupno, ima ovaj tim jako lep potencijal(obzirom da je front 7 osim Blacka i dalje poprilicno neiskusno, treba ocekivati i poboljsanje) u odbrani. napad je isto lepo poslozen. fali nam "samo" QB :( doduse, bolji smo od DJetsa, oni imaju dva nesposobna i moraju da igraju sa obojicom...

Link to comment

Doduše "Manningovo iživljavanje" je najveći razlog i za treći TO ratio u ligi koji imate :).Da li bi neko sa većim poznavanjem ovog sporta bio ljubazan da mi objasni da li je OL Green Bay-a loša ili je odbrana Seahawks-a toliko dobra pa je Rodžers bio sackovan bezmalo dvocifren broj puta...

Edited by Jean-Luc Picard
Link to comment
Doduše "Manningovo iživljavanje" je najveći razlog i za treći TO ratio u ligi koji imate :).
nije bas, Cama smo presekli 2 puta, Homoa 1 i jos isforsirali 2 fumblea... tako da smo imali 2, 3, 3 takeovera po kolu
Da li bi neko sa većim poznavanjem ovog sporta bio ljubazan da mi objasni da li je OL Green Bay-a loša ili je odbrana Seahawks-a toliko dobra pa je Rodžers bio sackovan bezmalo dvocifren broj puta...
losi OL i Rodgers. Rodgers je poznat kao QB koji predugo drzi loptu, jedne sezone je bio sackovan 50 puta, sto je potpuna katastrofa. usput, GB je promenio centra ove sezone, doveli su Saturdaya a Wells je otisao. pre 5 godina Saturday je bio mozda i najbolji C lige, ali covek je premasio 35 godina, dok je Wells mladic za njega, svega 30... promena na centru je utiala i na ostatal OL sigurno, jer OL treba da igra kao jedan, tako da se svaka promena oseti. usput Newhouse igra uzasno, Clemons i Mebane su pokidali Rodgersov blind side, pre njih Peppers i Aldon Smith su isto prolazili lako...
Link to comment
losi OL i Rodgers. Rodgers je poznat kao QB koji predugo drzi loptu, jedne sezone je bio sackovan 50 puta, sto je potpuna katastrofa. usput, GB je promenio centra ove sezone, doveli su Saturdaya a Wells je otisao. pre 5 godina Saturday je bio mozda i najbolji C lige, ali covek je premasio 35 godina, dok je Wells mladic za njega, svega 30... promena na centru je utiala i na ostatal OL sigurno, jer OL treba da igra kao jedan, tako da se svaka promena oseti. usput Newhouse igra uzasno, Clemons i Mebane su pokidali Rodgersov blind side, pre njih Peppers i Aldon Smith su isto prolazili lako...
Prvo poluvreme je bilo katastrofa, cinilo mi se da je bolje bilo da Newhouse nije ni postojao pa onda AR zna da ce ovi da nahrupe sa te strane.A brdo toga ide na njegovu dusu jer drzi loptu.Recept je pronadjen jos protiv KC :Poremetiti tajming WR-ova i AR ceka i ceka i...E da a i do0govorise se sad kad se digla frka... Edited by Frank Pembleton
Link to comment

Džajanti ponovo bez Nicks-a i Diehl-a dok se vraća Bradshaw. Da li nastaviti sa Brown-om koji se odlično pokazao ili ipak pustiti Ahmada pitanje je sad...edit: @freak Hvala na objašnjenju :D

Edited by Jean-Luc Picard
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...