Jump to content
IGNORED

NFL 2012


Prospero

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Prospero

    224

  • freakns

    162

  • teacher

    127

  • James Marshall

    120

Top Posters In This Topic

Posted Images

@ sundanceda vam prodamo kickera? :)falim te bože, jairus byrd 2 inta iz 2 identične situacije, i lindell koji je ladan ko špricer.sad vidim - AFCE - 4 x 3:3 :) edit: čestitke učo, šta ste im sipali u kafu jutros?

Edited by buffalo bill
Link to comment
@ sundanceda vam prodamo kickera? :)falim te bože, jairus byrd 2 inta iz 2 identične situacije, i lindell koji je ladan ko špricer.sad vidim - AFCE - 4 x 3:3 :)edit: čestitke učo, šta ste im sipali u kafu jutros?
flegma im je spremio kaficu. ogavan tim, trener seljačina, igrači prevaranti, a publika hipoši. danas smo im istrčali malo više nego što mogu da podnesu, nisu ovo jetsi ili billsi da se iživljavaju.
Link to comment
@ sundanceda vam prodamo kickera? :)
cestitam. mada ste imali vise srece nego pameti. Feelyjeva stativa i to.nadam se da Kolb nije ozbiljnije povredjen. Skelton je tempirana bomba, a i ne znam koliko ce i on izdrzati pored ovakvih ofanzivnih teklova Zone.
Link to comment

dobismo i mi nekoga! :Djeste da je to samo muceni KC, ali realno smo dobro odigrali. Freeman objasnio za divno cudo. imao je taj jedan los pas za INT, ali sve ostalo je bilo odlicno. pocket awareness sjajan, odlicno citanje odbrane, nije srljao, bacao je Williamsu da resava 1 vs 1(sto je ovaj perfektno radio), bacao dump offove ne kada mora, vec kada ovi povuku odbranu nazad, pronalazio slobodne WRs... kada bi stalno igrao ovako moglo bi biti nesto od njega. nesreca je sto ce verovatno vec sledece nedelje da se vrati u Sanchize mode :(pitao bih titjera samo da li je Dallas i dalje prvi favorit za SB posto je na otvaranju sezone izjavio da Cowgirlsi osvajaju :DEDIT: velja dise, dobro je :D

Edited by freakns
Link to comment

Baltimor drugu vezano dozvolio 200+ jardi nosenjem, te postavio rekord fransize ( 227y).Mozda je bas iz tog razloga svakomalo u kadru visio Din Pis, novopridosli im DC.Dalas je, u oba pravca i bez premca, najtupavija momcad lige.Hjuston ( skidam trenutno, veceras gledim), ocekivano, osim ako se stogod nepredvidjeno nije desilo, demoliran i kao sto vec napisah jedared, nisu mi ekipa sampionske crte, deluju mi i dalje metalno, i u znacajnoj meri, samopodredjeno spram ekipa imena ( GB, PIT, NE, Dzajantsi) tako da, bez obzira sto imaju i napad i defanzivu, nisu kadri za sabiti te i takve ekipe, narocito ne kada dodje PO, kada su svi, logicno, maksimalno namunjeni.

Link to comment
Baltimor drugu vezano dozvolio 200+ jardi nosenjem, te postavio rekord fransize ( 227y).Mozda je bas iz tog razloga svakomalo u kadru visio Din Pis, novopridosli im DC.Dalas je, u oba pravca i bez premca, najtupavija momcad lige.Hjuston ( skidam trenutno, veceras gledim), ocekivano, osim ako se stogod nepredvidjeno nije desilo, demoliran i kao sto vec napisah jedared, nisu mi ekipa sampionske crte, deluju mi i dalje metalno, i u znacajnoj meri, samopodredjeno spram ekipa imena ( GB, PIT, NE, Dzajantsi) tako da, bez obzira sto imaju i napad i defanzivu, nisu kadri za sabiti te i takve ekipe, narocito ne kada dodje PO, kada su svi, logicno, maksimalno namunjeni.
gledao sam baltimor - dalas i samo mogu da kažem da DL rejvensa igra jako nedisciplinovano. igraju svoju igru, ne prihvataju blokove i onda gardovi lako blokiraju 30 kila lakšeg i 10 godina starijeg rej luisa...
Link to comment

ma Baltimore se raspada po savovima. pa nema sanse da naprave nesto sa onakvom odbranom protiv trcanja. prljavim Patsima se opet sve namesta. in Houston we trust!

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...