Jump to content
IGNORED

Misfits


Lrd

Recommended Posts

Ni ova epizoda nije bila losa

fuck the tortoise, Alex

:DInace, poskidao sam za curu prve epizode Misfitsa jer nije gledala, pa sam ih i ja malo prelistavao... kakvo je to ludilo bilo :D

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • Replies 92
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Have_Fun

    26

  • Lrd

    24

  • MaryPoppins

    8

  • Moća

    5

Top Posters In This Topic

Pa... bolja je od 4. definitivnoPrva epizoda ove sezone je jako dobar uvod i vracanje na nenormalnosti, prosla je bila odlicna, a i ova s5e05 takodje :DSvidelo mi se i objasnjenje ko je i sta je Abby (3. epizoda)I dalje su mi prve 2 sezone vrh, pa 3. pa ova (mada mozda i nije puno losija od 3. nego sam se ja jako vezao za likove.. a i ne dopadaju mi se moci koje ovi imaju.. bzvze su im pa ih i ne koriste puno... osim Alexa :D (ovo je mozda trebalo u spoiler :D ) )Jos 3 epizode su ostale do kraja

Link to comment

Vrlo fina epizoda :Dhttp://www.youtube.com/watch?v=7quwSzRPDK0Da li ce ili nece, saznacete u istoj :Dbtw u istoj

Abby: I'm not going to shag you,because I'm in love with my turtle.But I feel really bad about you dying andeverything, so I'll give you a hand job.
Ne znam zasto privode kraju seriju, zavrsetak ove epizode je delovao kao moguci pocetak nove sezone
Link to comment

:rolf:Sjajni misfitsi u ovoj epizodi :DSteta za onu jednu curu... ali odlicno je ovo bilo :thumbup:Ostala je jos jedna epizoda :(Stvarno ce mi nedostajati ova blentava serija :/

Link to comment
  • 2 weeks later...

Pretpostavljam da si zavrsio sa gledanjem?Nije bilo tako lose, am?Mada sam se ja nadao boljem kraju :/Iako to nisu misfitsi iz prve 2 sezone, nekako ce mi nedostajati :/Bilo je zabavno. Hocu jos ovakvih serija!!! Britanskih i idiotskih :D

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...