Jump to content
IGNORED

Misfits


Lrd

Recommended Posts

  • Replies 92
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Have_Fun

    26

  • Lrd

    24

  • MaryPoppins

    8

  • Moća

    5

Top Posters In This Topic

Jeste bolja od nekoliko prethodnih, ali mi je bezveze za kraj sezone. Izgleda da će Aleks da postane stalni član glumačke postave, ali mi je to blah. I ništa sa Ebi. Blah. Cela sezona mnja.

Link to comment

Bas tako.Ni meni se ne dopada sto ce Aleks postati clan druzine. U 5. sezoni cu navijati da zagine sto pre.Nista bolje ne zelim za Jess i Finna.Lik Abbey su mogli bolje da odrade, ali dobro.. njena licnost tek treba da se razvije.

Link to comment
  • 10 months later...

Paaa.. ako zaboravimo kako su epizode iz prve 2 sezone bile jebenosuperkulawesome i setimo se kako je poslednjih par bilo totalno sranje.....ova epizoda skoro da i nije tako losaPonovo su nenormalni :D

Edited by Have_Fun
Link to comment

Ја сам Мисфитсе престао да пратим у трећој сезони. Некако нисам хтио да наставим, није ми се допало куд је даље то све кренуло, па да не кварим.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Nije losa ni ova druga epizoda 5. sezonePocetak mi je bio urnebesan, kao i Rudy koji se predstavlja kao Francuz :DBilo bi interesantnije da imaju neke bolje moci i da ih koriste..Trailer za sledecu epizodu obecava

Link to comment

Nisu kao prve 2 sezone kad je tu bio Nejtan ludak.. ali je definitivno bolje nego ono sto smo gledali prethodne sezoneOva sada epizoda je po meni najbolja u ovoj sezoni, a prva ep je najnenormalnija :D

Link to comment

Rudi je u ovoj poslednjoj imao par minijatura koje sam morao da vratim i pogledam ponovo :DPre mi je bio antipatican, a sada mi je totalno super tip :D(mada mi je i dalje Nejtan fejvrit pa Kurtis i Keli)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...