Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

mislim da je dobra i na nozi, ljudi koji ih rade navodno saradjuju s nekim arhitektima (i u slucaju da je izmisljotina, cipele su super udobne, jedan par imam njihov i najudobnije su od svih koje sam ikad nosila)
i ja sam malo sumnjicava oko toga kako ovo stoji na zivom stvoru, inace ovako kao samostalni objekat je vrlo egstra.mozda da je niza stikla...
medjutim... nema broja, ostalo samo 37 i 41 u crnoj boji :(a jesu na snizenju :2xtuznismajli:
koje jos boje imaju? crvene bi bile bas lude
Link to comment
jbg. ko zna zasta je to dobrodaj sad sledece koje ti se svidjaju da vecamo
cim pronadjem
i ja sam malo sumnjicava oko toga kako ovo stoji na zivom stvoru, inace ovako kao samostalni objekat je vrlo egstra.mozda da je niza stikla...koje jos boje imaju? crvene bi bile bas lude
nema crvenih, ima neka boja kojoj ne znam ime (a ne dopada mi se). ova, lakovana:pink-canada.pnga ima niza potpetica, ali to mi je ko nevidljiva sminka:1233_black_m.jpgshermane, garantovano bih bila u prvih pet sa tom stiklom
Link to comment
nema crvenih, ima neka boja kojoj ne znam ime (a ne dopada mi se). ova, lakovana:
bas vala ime joj se ne spomenulo
a ima niza potpetica, ali to mi je ko nevidljiva sminka:1233_black_m.jpg
sta fali nevidljivoj sminki, izgledas bolje, osvezava a ne sljasti...mada revidiram stav po pitanju nize stikle u ovom slucaju, nekako patrljkasto delujemissim taj model mi nema smisla u umerenoj varijanti
Link to comment

al priznaj da bi nosio ove betmenovke.danas sam videla fred peri japanke za zamalo sedam hiljada dinara. nisam znala da su skinsi tako bogati.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...