Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

random021a40s20s.jpg:mrnjaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaau: :(
Svidaju mi se, opasno su dobre.... mozda bi bile bolje bez tih nitni, ovako deluju suvise agresivno, ali svakako volim tu kombinaciju punog djona i tanke visoke stikle..... :)
Link to comment
iron_fist_digiskull_grn_m.jpgprobah ove danas, super stoje... ali su same sebi dovoljne. i evo jednih manolo blahnik for chrostopher kane, meni skroz šik:ManoloChristopherKane1.jpgi ove versace su super cool:60710_fr_dl.jpgi jedne gucci:0440935909243R_396x528.jpga nije da sam u shopping spree-ju.
Link to comment
iron_fist_digiskull_grn_m.jpgprobah ove danas, super stoje... ali su same sebi dovoljne. 
kul su disko štikle, ali primamio me precizan opisa "same sebi dovoljne". baš spretan izraz za stvari koje samostalno osvajaju, ali su teško nosive s drugim dijelovima odjeće. imam i ja 2 takva para u ormaru, divim im se redovito, ali ih ne nosim. 
Link to comment
  • 2 weeks later...

^jel se ima kupit ovakvo shto a da nije 10k? i po mogucstvu da ima neku bolesnu kombinaciju boja. i da su iznoshene :D

Link to comment
pre bih sebi odgirzao ruku nego nosio ovako nestobez uvrede+ taj avatar...
A dobre su za kopanje temelja.Šta fali avataru? angry.gif
Link to comment
nasla jutros na putu do skole baletanke da su mi simpa!
ja ne obuvam nista sto nadjem na ulici,pa taman da mi je ne znam koliko simpa...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...