Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

ove moje su bile 130, a cene u radnji su se kretale plus minus nesto malo. skuplje je od prosecne cipele tog tipa ovde, ali ne bas mnogo.uzgred:mnogo je zajebano kad se odveze pertla :D
bas su kjut.... dodzavola, nalozili ste me.. moram i ja da kupim jene neke take
Link to comment
Е, да ли је неко у стању да ми објасни шта људи виде у тим ружним и скупим Кампер ципелама?
jako udobne i gotovo neunistive (za hodanje - ne za fudbal)sto se cene tice - na pocetku rasprodaje uvek ima broja 46.
Link to comment

cena im je u engleskoj usled pada funte moguce najniza u evropi (nek javi neko kako je u spaniji), oko 80 funti je par.

Е, да ли је неко у стању да ми објасни шта људи виде у тим ружним и скупим Кампер ципелама?
meni nisu nuzno udobne, mada se poradilo na tome u poslednjih par godina, neunistive su zaista (osim onih koje sam vratila i dobila nove). kad je u pitanju lepota, to je stvar ukusa, ja ga recimo imam, zato ih i kupujem :P
Link to comment
cena im je u engleskoj usled pada funte moguce najniza u evropi (nek javi neko kako je u spaniji), oko 80 funti je par.meni nisu nuzno udobne, mada se poradilo na tome u poslednjih par godina, neunistive su zaista (osim onih koje sam vratila i dobila nove). kad je u pitanju lepota, to je stvar ukusa, ja ga recimo imam, zato ih i kupujem :P
Ако је твоја фотка на профилу, све ти је опроштено.
Link to comment
ove moje su bile 130, a cene u radnji su se kretale plus minus nesto malo. skuplje je od prosecne cipele tog tipa ovde, ali ne bas mnogo.uzgred:mnogo je zajebano kad se odveze pertla :D
ovo je do sada drugi najudobniji model da sam probao.uzo crvene na nekoj rasprodaji (cirka 60) i zao mi sto nisam uzo odmah jos neku boju.one najudobnije koje su pravili samo narandzaste i crne vise ne prave, ili makar ne narandzaste.nesto extra/ultra lite... ne secam se, slicne ovima samo malo bolje.
Link to comment

već nedeljama tražim prolećne cipele za gradsko tabanje. i ništa mi se ne dopada iz ovdašnje ponude. ono što mi se sviđa i što se najviše nudi u radnjama mi trenutno ne treba (sandale i elegante cipele) .i najzad nađem jedne jedine koje su mi se dopale, nisam ni gledala ko je proizvođač, dok ne videh sada ovu diskusiju o camperu.sad pronađoh taj "moj" model iz radnje na camperovom sajtu. zbog cene se premišljam. 200 CAN + 15 % poreza u motrealu. jedne jedine koje mi se sviđaju, a male su malecke, hibrid baletanki i cipelica, po prolećnoj kišici beskorisne, a za mene malo skupe, smrc...

Link to comment
  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...