Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

ja camperice gledam s obozavanjem odavno. ali bile su mi nedostizne i nedostupne. mnogo mi se svidja ovaj zivot s platom, skroz je dobra stvar. preko nedelje se ubijem od posla, subotom spavam do podne, a onda, pravac - shopping! pravo jedno malo zadovoljstvo. jos kad sam shvatila da redovno ne potrosim pola plate, ihaj gde ce mi biti kraj!
:Dja sam shvatila da pola plate potrosim na cipele :blush:izvinjvam se na out-camper momentu, ja kupila klompe, odlicne u slucaju samoodbrane - ako vec ne mozes da hodas u njima, mozes uvek nekog da udaris njima :7da1de1b19ddarel.jpg
Link to comment
ja camperice gledam s obozavanjem odavno. ali bile su mi nedostizne i nedostupne. mnogo mi se svidja ovaj zivot s platom, skroz je dobra stvar. preko nedelje se ubijem od posla, subotom spavam do podne, a onda, pravac - shopping! pravo jedno malo zadovoljstvo. jos kad sam shvatila da redovno ne potrosim pola plate, ihaj gde ce mi biti kraj!
moracu i ja da probam :Dtek mi je triesdvije, a vec moram da radim :(ma udobne su camperice. ne svide mi se uvijek modeli cipela, al sad vidim i par sasvim dobrih. laura i cake prije svih. dok su patike uvijek ok.i ovo su mi super:post-31-12691169674775.jpgbrend hollywouldmodel: sophie. baba mi se slicno zvala, pa sam mislila da ih zato kupim. Edited by morgana
Link to comment
skroz su slatke.nazuljale su me cizme, krvnicki.edit: lena, jesi kupila laure? ja se bas razmisljam da li da ih uzmem :Dodlicne su, najljepse u ovogodisnjoj kolekciji.
Jedan hip hip hurej za laura camper, planirala da ih naručim preko interneta računajući da u moj camper dućan još nisu stigle, kad ono STIGLE dušice male :wub:! Videla ih kroz izlog danas, i cenim da će pasti usvajanje negde od ponedeljka do petka. Ah, a gajim tajnu ljubav i prema ovim što je kupila Betty, take skroz trešnja crvene i drap...jojjj
Link to comment
:Dja sam shvatila da pola plate potrosim na cipele :blush:izvinjvam se na out-camper momentu, ja kupila klompe, odlicne u slucaju samoodbrane - ako vec ne mozes da hodas u njima, mozes uvek nekog da udaris njima :7da1de1b19ddarel.jpg
bas sam citala juce u jednom zenskom magazinu da ce klompe s platformom biti opet u modi ovog leta
Link to comment
...uz njih sam dobila dvogodisnju garanciju. nisam znala da to postoji u svetu cipela.
I meni do skoro to bio novitet dok brat ne kupi Cryspi cokule za treking na koje daju ni manje ni više petogodišnju garanciju mada ih je bato razbio u malo više od godne dana <_<
Link to comment
bas sam citala juce u jednom zenskom magazinu da ce klompe s platformom biti opet u modi ovog leta
ja sam ti 1 fashion victim :)moje su prosle ultimativni test - setala sam pobesnele kuchice Glavnom Ulicom u sred bela dana i nisam pala!vazno je da dobro drze stopalo ako su visoke (moje su 12cm)lepo je sto kad sednes mozes da se igras njima ispod stola :)
Link to comment
ja sam ti 1 fashion victim :)moje su prosle ultimativni test - setala sam pobesnele kuchice Glavnom Ulicom u sred bela dana i nisam pala!vazno je da dobro drze stopalo ako su visoke (moje su 12cm)lepo je sto kad sednes mozes da se igras njima ispod stola :)
Jao znam i ja obozavam klompe i nanule :Hail: kad ih klackam na pola stopala ispod stola
Link to comment

Nikad mi nece biti jasno zasto su te CAMPER cipele toliko skupe - jel to zbog te garancije??Kod nas u SRB isti model cipela (muških) već 2-3 godine koštaju oko 200 eur (i preko)inace

Edited by eye of the beholder
Link to comment
Nikad mi nece biti jasno zasto su te CAMPER cipele toliko skupe - jel to zbog te garancije??Kod nas u SRB isti model cipela (muških) već 2-3 godine koštaju oko 200 eur (i preko)
ove moje su bile 130, a cene u radnji su se kretale plus minus nesto malo. skuplje je od prosecne cipele tog tipa ovde, ali ne bas mnogo.uzgred:
29892-015_C.jpg
mnogo je zajebano kad se odveze pertla :D Edited by betty
Link to comment

Е, да ли је неко у стању да ми објасни шта људи виде у тим ружним и скупим Кампер ципелама?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...