Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

Nije u Beogradu ali je blizu i isplati se visestruko - prodavnica u okviru fabrike u Rumi, Naturino, to su valjda kupili Italijani, cipelice su i kvaltetne i jako lepog dizajna, izbor je vrlo veliki i mi to rabimo porodicno posto ima i brojeva za dzinovsku decu :lol: tipa 39 u koje moja noga lepo stane. Jednim odlaskom za cenu jednog para bilo cega decijeg u Bg tamo kupis bar 3 para. Naturino cipela ima i u prodavnicama BebaKids ali manjeg izbora i naravno skupljih neg u Rumi

decje cipele, a da nisu ciciban, odnosno, da nisu 7500 dinara. u beogradu. ima li ih negde?
Link to comment

Ah! Opet 1 legenda...stara 60-ak godina, ali opet legenda. I jos uvek se proizvodi! Cipele/belatanke Repetto. Model Brigitte Bardot. Boja - nude. vanvremenske. izdrzljive. najbolje prijateljice koje izvuces iz tasne posle 8 sati na shtiklama. mojoj kolekciji pridruzila se ova druga sdesna :wub:4263117244_ca7413077f_o.jpg

Link to comment
Nije u Beogradu ali je blizu i isplati se visestruko - prodavnica u okviru fabrike u Rumi, Naturino, to su valjda kupili Italijani, cipelice su i kvaltetne i jako lepog dizajna, izbor je vrlo veliki i mi to rabimo porodicno posto ima i brojeva za dzinovsku decu :lol: tipa 39 u koje moja noga lepo stane. Jednim odlaskom za cenu jednog para bilo cega decijeg u Bg tamo kupis bar 3 para. Naturino cipela ima i u prodavnicama BebaKids ali manjeg izbora i naravno skupljih neg u Rumi
Bile neke vesti o ovoj firmi, valjda su dobili neku nagradu za izvoznika godine, šta li. Možeš li samo reći gde se u Rumi tačno nalazi fabrika? Pretpostavljam da nisi išla preko Golubinaca, Putinaca i ostalih *aca?
Link to comment
Ah! Opet 1 legenda...stara 60-ak godina, ali opet legenda. I jos uvek se proizvodi! Cipele/belatanke Repetto. Model Brigitte Bardot. Boja - nude. vanvremenske. izdrzljive. najbolje prijateljice koje izvuces iz tasne posle 8 sati na shtiklama. mojoj kolekciji pridruzila se ova druga sdesna :wub:4263117244_ca7413077f_o.jpg
skroz su slatke.nazuljale su me cizme, krvnicki.edit: lena, jesi kupila laure? ja se bas razmisljam da li da ih uzmem :Dodlicne su, najljepse u ovogodisnjoj kolekciji. Edited by morgana
Link to comment

ne samo da postoji, nego i radi. kupila u londonu camper cipele prosle godine u februaru, nosila ih 10 meseci redovno, one se pocepale, ja opet isla u london pre mesec dana, ponela cipele, ponela racun (da, da, sacuvala ga, sve racune cuvam) dobila pare nazad :) poucena iskustvom, kupila tri para camper cipela (bila rasprodaja, dobila jedne i po za one pocepane). sacuvala sve racune :) jedan :Hail: za camper

Link to comment
uf, sad sam na sajtu nasla i camper cake, narandzastezelim ih
ja camperice gledam s obozavanjem odavno. ali bile su mi nedostizne i nedostupne. mnogo mi se svidja ovaj zivot s platom, skroz je dobra stvar. preko nedelje se ubijem od posla, subotom spavam do podne, a onda, pravac - shopping! pravo jedno malo zadovoljstvo. jos kad sam shvatila da redovno ne potrosim pola plate, ihaj gde ce mi biti kraj!
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...