Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

Da osvezimo vaj plemeniti topik!Iz zimske kolekcije, pristojne i beskrajno stabilne 10cm sandale:100_1565.jpgi jedne za vrele(?) letnje dane...100_1567.jpg(i jos samo da mi se vrate u izgubljenom prtljagu :(

Link to comment

Ја сам из принципа против тих ципела што имају бесне цене. Мада када сам куповао ципеле које не пропуштају воду, а изгледају нормално, морао сам да дам 13000, јер другачије нема. Али против сам, па сам против.

Link to comment

u office shoes-u je bilo bas jako snizenje skoro, mozda je jos uvek. rasprodaja zimske obuce. ja uzela neke veoma solidne, vodoNEpropustajuce, lepoizgledajuce, kozne cizme za dve hiljadarke.

Edited by vin
Link to comment
U Timberlandu? Tu nikad nisam video nista ispod bar 8 hiljada, cesce oko 15.
Mislim na one letnje neko iz zove "mokasine" "brodarice" one lake ltnja varijanta ima njih po ovim cenama pogledaj malo imaju oni zesce popuste....
Link to comment

Idem sad ovde da vidim kakve su im baletanke za ples. Ako budu valjale, kupujem jedne roze. Ko zna/vidi još neku prodavnicu sa baletankama u raznim bojama, neka javi.

Link to comment

Bila sam u prodavnici i nisam ništa kupila. Roba u njoj je uglavnom za decu. Prošlo je sigurno dve godine otkako nisam bila u TC Piramida i baš sam iznenađena, sve sama kineska roba. Nema više ni prodavnice cipela Graffiti, u kojoj sam uvek dobro pazarila. Više tamo moja noga neće kročiti.

Link to comment
Bila sam u prodavnici i nisam ništa kupila. Roba u njoj je uglavnom za decu. Prošlo je sigurno dve godine otkako nisam bila u TC Piramida i baš sam iznenađena, sve sama kineska roba. Nema više ni prodavnice cipela Graffiti, u kojoj sam uvek dobro pazarila. Više tamo moja noga neće kročiti.
Piramida umire u mukama....Bila FB grupa za ocuvanje iste..Pocinje sa "Piramida je umorna..."
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...