Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

1 hour ago, darling said:

 

 

:laugh:

(ne moram ni da ih se ratosiljavam, ima dovoljno mesta u starackom domu patika i za najstarije :D)

 

 

da, mustang, to je problem s adidaskama, sto im je vreme poluraspada pet godina, a onda ih nosim jos pet. ne mogu da ih unistim, a stalno izlaze nove i lepse. bustare slobodno peri u masini. 

ne kupuj

:dry:

 

 

https://runrepeat.com/adidas-astrarun

 

Link to comment

mozda ipak da: nisu mi za trcanje, nego za svakodnevno idenje kroz zivot. plus intersport stvarno daje garanciju na dve godine ;)

 

razmislicu, iako uopste nisam imala nameru da ih kupim. 

 

kako god. ovo je sad sve bezbrizno ceretanje dok ne pocne doba korone. 

Link to comment

Kak'e su adidas duramo 9? Dvoumim se izmedju njih i asics gel torrance u trefu, za koje sam ubedjen da su bile jeftinije. 

A moze i neki predlog pa da zavrsim sa patikama za ovu godinu. Kupio skoro stan smith skroz bele na nekom popustu u buzz-u, pa da dopunim sa nekim za trcanje. 

 

 

 

Link to comment

Pošto su Stan Smith? Ja ih 2008. i 2009. kupio za 4500 i 5000 dinara, a nedavno sam negde video da koštaju 14.000 dinara :lolol:

 

Moja iskustva sa Asicsom su fenomenalna, samo njih kupujem poslednjih godina. Em su mi najudobnije, em su izdržljive, a dobro izgledaju.

Link to comment

Evo pratim već neko vreme cenu za Stena i bogme nisam vidla ništa manje od 11.000 din. za odraslu nogu. Ima za 6-7 'iljade za decu, mož' se ovajdi neko malo stopalo, al za odrasle je cca 100 evra. I u Italiji sam gledala nedavno, ista priča, za decu 65e, za velike noge preko 100. 

Link to comment
8 hours ago, vindabona said:

Evo pratim već neko vreme cenu za Stena i bogme nisam vidla ništa manje od 11.000 din. za odraslu nogu. Ima za 6-7 'iljade za decu, mož' se ovajdi neko malo stopalo, al za odrasle je cca 100 evra. I u Italiji sam gledala nedavno, ista priča, za decu 65e, za velike noge preko 100. 

ako nosis npr 38,5 imas na capsulle collection za 8000, bele sa zelenim znakom

uvek su one sto evrica, sem ako nisu na popustu, nosim moje iz 2007, zive posle 13god

 

 

ps. evo ilustracija, za moje buduce patike..kako je 25 cm muskih isto sto i 25,5 cm zenskih..

 

c8373f6ca67a30b6590e97aff7a8086c_listingImg_XhcKHZSyHY.jpg.c110f79ecff39fb1355846b233fb3361.jpg

Edited by InvisibleLight
Link to comment
On 26.2.2020. at 7:16, triple_nippled said:
STAN SMITH STAN SMITH
Patike
ADIDAS
Šifra: S75104
Veličina:11-
7.990,00
RSD
20,00% 6.391,99
RSD
1  

Bacio pogled sad, kostaju 11400,nov model kao. Videcu za koliko ce se ove moje raspasti:D

Toliko su negde i Nike Air Force 1, ja bih uzeo njih. Imam još fore do proleća/leta, možda bude i kakvog popusta, pre godinu dana sam toliko platio duboke. 
ed. Gledam sad, još su podigli cenu :huh:

Edited by mraki
Link to comment
19 minutes ago, maheem said:

Lepe su i stan i air force 1 ali su neudobne i jedne i druge :lolol:

ovo mi je imperativ kad kupujem cipele/patike

ultimativni hit mi je scarpa, ništa udobnije na nogu stavio nisam 

Link to comment
2 hours ago, maheem said:

Lepe su i stan i air force 1 ali su neudobne i jedne i druge :lolol:

Meni AIr Force 1 nisu neudobne, naprotiv.

Doduše, ove duboke koje imam je malo teže obuti i izuti. :isuse:

air-force-1-high-07-shoe-tg72Lx.jpg

Edited by mraki
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...