Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

Hippie, Nicole :wub: za sva tri para..samo, nije ba sda se raspadaju posle jednog leta a kad se malo naviknes i nisu tako teske za hodanje..ja i kera setam (on mene) u ovim:DSC01537.jpgnosila sam ih proslog leta i gledam ig sad - nije im nista

Link to comment

Kao nepatvorenom fetishisti glede zenskog clanka na nozi tesko mi je da ne dam jedan sud. Stikle i platforme cine da u mojim ocima zensko stopalo zapravo izgleda kao kopito. Zivele Nj.V. Baletanke! :wub:

Link to comment
:lol: Imam neku dioptrijicu, no kao adolescent sam imao iznimno dobar vid, a znam (o, jako dobro znam) da tada nisam razmisljao drugacije. "Izgleda kao kopito" je prejak izraz, ali podseca na kopito, e to. I nisu niposto malobrojni muski sa slicnim mnjenjem. Edited by Kampokei
Link to comment
:lol: Imam neku dioptrijicu, no kao adolescent sam imao iznimno dobar vid, a znam (o, jako dobro znam) da tada nisam razmisljao drugacije. "Izgleda kao kopito" je prejak izraz, ali podseca na kopito, e to. I nisu niposto malobrojni muski sa slicnim mnjenjem.
simpatican pogled muskarca na zensku moduvidim vreme ne menja tvoje stavove i misljenje je podeljeno ne lazem - moze na svasta da podesca ali male zene imaju problem da stalno hodaju na visokim stiklama, malo podignute po celoj duzini su mnogo udobnijei da, ove godine se nose u kombinaciji sa dugachkim, dugachkim pantalonama tako da se ni ne videeto olaksanjanece se "kopita" <_< ni videti
Link to comment
tommy hilfiger ima super modele espadrila, ali su preskupe s obzirom da ovakve cipele plešu samo jedno ljeto
joj, jeste, ima i par proslogodisnjih wub modela. nadala sam se da ce njihova cijena biti niza sad kad je stigla i nova kolekcija, ali needit: modesti, osim sandala i ona zuta tasna je super Edited by morgana
Link to comment

Cini mi se da sam prosle godine videla Tommy Hilfiger espadrile u Avangardiji po vise nego pristojnoj ceniIli je to bio Tommy wannabe u Humanicu u Budimpesti :unsure:

Link to comment
edit: modesti, osim sandala i ona zuta tasna je super
on topic tasnamalo je poskupa ta njena piton kolekcija - 2400E ...u poredjenju sa svim ostalim artiklima koji ne prelaze trosifrene brojke...off topic tasnaima li negde topic o modnim kreatorima pa da nahvalimo *nasu* Ivanu Omazic kretorku kuce Celine?
Link to comment
steta sto prave ovolike platforme, inace odma bih ove kupila....
ne mogu da se ne slozim :Dobishla 2 kruga i kupila grubinke <_<al treba stici i uteci do jeseni...
Link to comment
a nikako da se prispomenemo od čega je sve počelo, espadrile old school :D
naravno, one su ispoljavale poseban kvalitet u situacijama pranja ulica u 2 posle ponoci :P
Link to comment

E stvarno, da su im platforme manje samo za trecinu, kupila bih svake od prikazanih (osim Hipinih sa vrha strane :blush:, druge vec mogu da prodju). One od msmodesty su mi totalno :wub: , htela sam ceo izlog da kupim, ali 2400 za zutu torbu......... bolje da cutim i placem.

Link to comment
a nikako da se prispomenemo od čega je sve počelo, espadrile old school :D
ej pa mi smo to zvali špagericeimala crvene i plave al u trećem osnovnebilo hit u uk prošlog leta, ne znam sad?meni se imaju lakovane crvene baletanke s kaiščićem oko članka ali sam viđala samo žute i ljubičaste = nesviđ! Edited by orderka
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...