Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

čuj, niti jedan od dva roda/pola (tri, reći će neki antropolozi), ne može sa/iz toaletne institucije, a povodno namber uan, ustati/udaljiti se, a da se malko ne popiški po šuzama/nogama, makar koliko se inteligentniji rod/pol (ron pol?) brisao, a stupidniji tresao - isti đavoja volim bosonog trčat kroz livade, dok mi tinki uinki mlazi na bubamare, obilazeći stršljenove, i mirisat užegli staj kvarnog mleka u tetrapaku - isti đavo

Link to comment
daj neku sliku. obožavam cipele za kuglanje, mislim na kroj... jel u tome može da se hoda kroz realna život?
ju naravno, najudobnija obucha na svetu, zato su i tako skupe.... osim toga i spolja su ultra sasavo dizajnirane,,, podsechaju na klovnovkse :wub:

7s7q.jpgnq3d.jpg

Link to comment
ju naravno, najudobnija obucha na svetu, zato su i tako skupe.... osim toga i spolja su ultra sasavo dizajnirane,,, podsechaju na klovnovkse :wub:

7s7q.jpgnq3d.jpg

kud spomenusmo kuglanje :(bowling-shoes-for-women-Vintage-Womens-Bowling-Shoes-Dark-Blue-Navy-Suede-Shoes-USA-7-8-at-Etsy.jpg
i ja volim cipele za kuglanje. zato što se u njima kugla :wub:
ja sam razbijala kuglanje u wii igrici... doduše u kroksima.
Link to comment
  • 3 weeks later...

Ima li obućara u Beograda a da izrađuju zimske cipele? Isto tako, koje radnje preporučujete, a koje da zaobilazim kada je ova vrsta obuće u pitanju? I ako može, voleo bih da nadjem nešto do/oko 10k... Btw, poenta je da mi budu dobre za dnevno stajanje od 7 sahata u zatvorenoj prostoriji i da po kiši i snegu mogu da se šepurim (dobro, ne baš toliko, ali znate na šta mislim).

Link to comment
Zara obuca ne postoji, to je sklepano da njihovi manekeni imaju nesto da navuku na noge dok poziraju garderobu za novu sezonu. Ne samo Zara nego vise-manje sve te, slicne linije.
Da li ovo važi i za Lacoste i Levis recimo? Pošto na dodir deluju dosta ozbiljnije od Zarinih kartona. Prijatelj hoće da spuca dosta novaca na jedan od dva brenda pa reko', valja to čekirati.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...