Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

Inace meni se Tiberland isto ne svidjaju, naravno ne iz istih razloga zbog kojih se ne svidjaju Hipi, nego zato sto su mi jednostavno nelepe. Pa sam htela da pitam zasto su one tako posebne?
uputila bih te na sliku koju sam okacila juce -_-one cizme su vrh. a timberland sam po sebi mi ne znaci.
Link to comment
Inace meni se Tiberland isto ne svidjaju, naravno ne iz istih razloga zbog kojih se ne svidjaju Hipi, nego zato sto su mi jednostavno nelepe. Pa sam htela da pitam zasto su one tako posebne?
Pa nisu nista specijalno posebne zbog dezena, nego zbog odlicnog kvaliteta i udobnosti. A sto se tice dezena, pored toga sto ima i "lepsijih" modela koje mozes da nadjes, meni je bas fora da ove standardne "frenk sobotka" cizme uparim sa nekom dizajner odecom gore. Mislim, pored toga sto sam i zeljna udobne tople obuce...
Link to comment
mozda ti samo nije odgovarao model? ja to nikad nisam imala, ali ih moj partner obozava, sto znaci da ga ne stiskaju :)(naravno, imas puno pravo da ih mrzis, samo kazem, da ne mora da zateze...)
nisu cipele najgore sto njega stiska, zateze i gusi
Link to comment

ja bih sad ove zelembaće. nemoj da neko kaže da su ružne. sleep.gifgodinama nalazim na njihovom sajtu razne modele koje bih želela posedovati, ali kada negde napolju naiđem na radnje koje drže el naturalista obuću, nikad nema to što sam pikirala. i redovno to što imaju deluje preglomazno na mojoj nozi- dobar broj po dužini, ali preširoke. sad.gifletos sam u skandinaviji probala jedne njihove čizme, ali nisu mi se uklapale u preskromni budžet. ako budem imala snage da se opet suočim s njima, potražiću sliku na sajtu, pa ću vam okačiti.edit: izgleda da nema na sajtu prošlogodišnje kolekcije. nadala sam se da ću ih sad videti, pomisliti da i nisu nešto i rešti se patnje.

Edited by stormy
Link to comment
svasta... ovde je Timberland poznat po tome sto ga nose samo afro-ameri, ili non afro americans koji furaju afro-american andrgraund/rep/gangsta/trte mrte fazon
nose i hipsteri one zute, ali moraju da budu prljave.
Link to comment
kako su dobre! timberland. jel ih sretao neko u bgd, i ako da, koliko kostaju?
evo sam za tebe u zagrebu gledala takvog kroja, al od dosta ruzne kombinacije obicne i izvrnute koze, bas su ruzne, i kostaju 1400 kuna, braon i crne.@sailorkatimberlend sluzi da se nosi zimi po kisi, bljuzgi i snegu, da ti bude udobno, toplo i da ti noge ostanu suve.
Link to comment
nose i hipsteri one zute, ali moraju da budu prljave.
daklem, moj komsija [53] je hipster :D ima bas te zute, poluduboke.. jedva se nazire da su zute, ustvari, jer ih nosi samo za yard work... skine blato sa njih, al ih nikad ne peree.. lepi zelenbachi Edited by Hippie
Link to comment
svasta... ovde je Timberland poznat po tome sto ga nose samo afro-ameri, ili non afro americans koji furaju afro-american andrgraund/rep/gangsta/trte mrte fazon
ma kazi lepo crncuge, sta si se stisla :lol: OT:kupio na prolece ovo, sad poceo da nosim. tvrdo u PM, ali obecava razmeksavanje. za sada bez zuljeva... kapiram da sam set za 10 godina9015_2.jpg
Link to comment
ma kazi lepo crncuge, sta si se stisla :lol: OT:kupio na prolece ovo, sad poceo da nosim. tvrdo u PM, ali obecava razmeksavanje. za sada bez zuljeva... kapiram da sam set za 10 godina9015_2.jpg
dojaja, jesi to uzeo u rudu?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...