Jump to content
IGNORED

Novo, a dobro!


Gonzo

Recommended Posts

Žena as (hehehe) u svakom pogledu, ali nekako se svi ti asovi ne dodaju do velike cifre? Možda ovaj novi album dobaci dalje...

prethodni album mi nije bio nesto, al' je strange mercy nesto sto tesko moze prevazici... sem ukoliko, naravno, ne isprati kvalitet omota  :naughty:

 

btw, trivia - bivsa devojka/partnerka care delevigne. (bonus kvota nebitnih informacija ispunjena za danas.)

Link to comment

prethodni album mi nije bio nesto, al' je strange mercy nesto sto tesko moze prevazici...  

 

Ne znam (za Annie Clarke). S jedne strane, impresionira talentom... S druge strane, vidim da nešto hoće (užasno je ambiciozna, mislim kao artist, što je valjda dobro)... S treće strane, to se tako završi da ja na kraju krajeva u stvari slabo slušam njene uradke (valjda ne razvijem emocionalnu vezu sa njima). 

 

Apropo gornjeg komentara ultraplastičnog, zaista mi je drago što sam neopterećen tom vrstom "znanja" i u stanju da uživam u ponečemu iz (valjda) svakog postojećeg žanra (premda, ako ćemo da se gađamo žanrovskim odrednicama, Beck je uvek bio, i sad je, eklektičar).

 

Problem je u tome što ja, ovaj, volim muziku.

Link to comment

Znam ja šta pankerskim šloserima ovde ne prija, to što je u pitanju upbeat album. Pa luzeri ste, šta više reći. Btw ultraplastični WTMIL - šta si ti ovde, kao Ajant na filmu, neki zli duh podforuma? Ma jebi se bre.

Edited by Indy
Link to comment

Pank nisam sluso jos od vremena Oruzjem protivu otmicara, al ona I am so free sa novog Beckovog albuma je nedostojna pankerica jednog Off Springa iz zlatnih godina

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...