Jump to content
IGNORED

Parks and Recreation


Lrd

  

53 members have voted

  1. 1. Omiljeni lik iz serije?

    • Leslie Knope
    • Ron fucking Swanson
    • April Ludgate
    • Andy Dwyer
    • Chris Traeger
    • Jean-Ralphio, heeeeeoooo
    • Tom Haverford
    • Ann Perkins!
      0
    • Tammy 2
    • Ben Wyatt
      0


Recommended Posts

  • Replies 438
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lrd

    123

  • Weenie Pooh

    34

  • copkillah

    31

  • Calavera

    27

Top Posters In This Topic

Posted Images

Meni finale slabije u odnosu na ostatak sezone, preterali su s onim back to the future segmentima, a i nije bilo nesto smesno. Ali opet, nema vise P&R...  :cry:

Edited by Calavera
Link to comment

Ma finale je bilo najbolje na svetu, ne mogu da zamislim išta bolje ikad. Svu svoju toplinu, ljudskost, optimizam i energiju su podigli na još viši nivo i dobili smo PnR na kvadrat.

 

Nisam ni suzu pustio sve vreme tokom nijednog segmenta, a kad je Lesli rekla "I'm ready" i kad je krenula End of the Line i odjavna špica sa blooperima uopšte nisam plakao kao kiša.

 

Mislio sam da napišem neki poduži oproštaj, ali ne mogu. A i nema smisla, jer je ovo serija kojoj ću se definitivno vraćati uvek. Ovo je suvo blago po svim elementima i kako vreme bude prolazilo, tako će onda sve više dobijati na značaju.

 

Inače, nikad nisam to pisao, ali svako ko se bavi mnogim društvenim temama, može da gleda PnR i da uči. Lesli je jedan od najboljih likova u istoriji univerzuma ikad, sad to slobodno mogu da kažem. I Ron i Endi i Ejpril i Tom i Kris, svi, svi, ali Lesli je ipak kraljica svih njih.

 

2eovcl5.jpg

 

Zbog najdraži moj Parks end Reče, zbogom. :cry:

Edited by Lrd
Link to comment

Elem, neko je ovde napisao da je serija bolja od treće sezone naovamo. I bio je potpuno u pravu. Posle pola treće sezone moram da se korigujem i da kažem da mi sada izgleda mnogo bolje. Možda je do onih gostujućih zvezda, ili je scenario malo pitkiji, ne znam ali je definitivno bolje.

Link to comment

ja svoj forumski identitet gradim na guranju prsta u oko.  :ss1:

 

ali ovde je promena vidna - ili su dodali još nekog scenaristu/savetnika ili su im iz medijske kuće sugerisali™ da bude manje mokumentari a više sitkom.

 

drugo, nekako su drugačiji dijalozi - manje liči na ofis a više na reno 911 :Hail: 

 

treće, ona glavna glumica je ograničena  gostujućim glumcima i pojačanjem ostalih likova /npr onaj debeli brka/ - što je svakako dobro, pošto je retko iritantan lik. 

Link to comment

uh, kakvo mi je sinoć bilo emo veče  :cry:  :cry:  :cry:  ni policajac benši me neće oprati.

jako mi je tužno odvojiti se od svih njih zauvek. jedina komedija čistog srca i bez trunke zajedljivog sarkazma.

 

odoh da ih gledam kod seth mayersa, pa onda conana sa always sunny...

Edited by scab
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...