Jump to content
IGNORED

Parks and Recreation


Lrd

  

53 members have voted

  1. 1. Omiljeni lik iz serije?

    • Leslie Knope
    • Ron fucking Swanson
    • April Ludgate
    • Andy Dwyer
    • Chris Traeger
    • Jean-Ralphio, heeeeeoooo
    • Tom Haverford
    • Ann Perkins!
      0
    • Tammy 2
    • Ben Wyatt
      0


Recommended Posts

Meni on ubedljivo najgori lik u seriji, bar od ovih sto imaju vecu minutazu. Agresivna nesmesnost™.

 

Op, taman na vrh strane, cisto da se zamislite o kome je rec  :naughty:

Edited by Calavera
Link to comment
  • 2 weeks later...
  • Replies 438
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lrd

    123

  • Weenie Pooh

    34

  • copkillah

    31

  • Calavera

    27

Top Posters In This Topic

Posted Images

Da li sam jedini kome je ova sezona signifikantno™ slabija od prethodnih? Kad se setim epizode sa posetom Venecuelanske delegacije ili sage o Little Sebastianu ovo je neka bleda kopija. Pre bih gledao zapetljani plot o borbi za karijer Lesli koja ima zavratom troje dece nego Morningstar incident iz epizode u epizodu. Aziz je predosadan kao mogul™ jer je cela poenta bila u konstantnom failu, April i Pratt su isto prilično besmisleni, jedino Ron drži nivo ali on bi bio dobar i da samo stoji pred kamerom. Zašto nisu mogli da završe prošle sezone, o zašto.

Link to comment

Zavrsice se ove kad Ben postane 1 Congressman Wyatt a Leslie postane glavna u National Park Service ili sta vec.  Onda ce tu da im se pridruze April i Andy, ona sa tim novim poslom (agencija za zaposlavanje) a on ce mozda da dobije posao u FBI ili Secret Service.  Pa ce onda i Tom i Donna da dodju da urede DC party scene.  Ron ce naravno jedini da ostane u Pawnee jer mrzi DC i federalnu vlast.  I to ce biti to :fantom:

Link to comment

Da li sam jedini kome je ova sezona signifikantno™ slabija od prethodnih? Kad se setim epizode sa posetom Venecuelanske delegacije ili sage o Little Sebastianu ovo je neka bleda kopija. Pre bih gledao zapetljani plot o borbi za karijer Lesli koja ima zavratom troje dece nego Morningstar incident iz epizode u epizodu. Aziz je predosadan kao mogul™ jer je cela poenta bila u konstantnom failu, April i Pratt su isto prilično besmisleni, jedino Ron drži nivo ali on bi bio dobar i da samo stoji pred kamerom. Zašto nisu mogli da završe prošle sezone, o zašto.

 

Razumem te, mada meni ne predstavlja neku muku da gledam. Valjda zbog mnogo dragosti koje gajim prema seriji i zato što znam da je poslednja sezona.

 

Nego, nekako mi smešno što sve one šaljivdžije što serendaju o feminizmu u nekim hipsterajima uvek preskaču P'n'R. Podsetila me ova poslednja epizoda, pa tako.

Link to comment

Meni skroz obrnut dozivljaj, u par proslih sezona kao da su malo izgubili mojo, a ove su se vratili na staze slave. Mada ipak je to P&R, uvek (s izuzetkom prve sezone  -_-) je to bila neverovatno konsistentna serija, nikad nije dostigla visine najboljih Komjunitija, ali se uvek drzala dobrano iznad njihovih najlosijih izdanja. That's not nothing, sto se kaze, i bice mi zao kad dodje vreme za rastanak.

Link to comment

Nisam siguran zasto vam se ova sezona cini slabijom kad je konacno pocelo nesto da se desava umesto da se likovi besciljno vrte po Pavniju™ kao u prosle 2-3 sezone. Karakterizacija likova je krenula ka svom logicnom zavrsetku: April je porasla, Tom ce se skuciti, Jerry Larry Garry konacno zadobija postovanje ostatka ekipe, Leslie i Ben su blizu kruna karijere... mislim, to su kljucni trenuci, to se cekalo svih ovih godina, i meni se za sada svidja kako serija sve to privodi kraju.

Edited by Calavera
Link to comment

meni je ova sezona postala nepodnosljiva.

epizode 7 i 8 su mi bile kap koja je prelila casu. nista se spec. nije desillo u tim konkretnim epizodama nego su mi se kolektivno smucili.

nekako je sve od awkward & bizarnog (sto je mene i navuklo da gledam) postalo razvodnjano & sladunjavo. kapiram da je to verovatno do toga sto je poslednja sezona, ok.

jedino sto mi se svidja je sto su svakom od glavnih likova dali svoj storilajn, kao da se svako ponaosob oprasta od nas. eto, to je kjut.

i smanjili su dozivljaj sa maltretiranjem gerija/lerija/dzerija, to mi je uvek bilo tako preterano i nepotrebno (i malo mi je ogadilo neke likove). i kapiram da je dona prosle nedelje dosla do zakljucka da je geri ok (pretpostavljam, nisam tu epizodu odgledala do kraja, prekinula sam gledanje na sceni gde ejpril saopstava lesli da hoce da nadje drugi posao, mislim se nesto gtfo vec jednom).

Link to comment

Nisam siguran zasto vam se ova sezona cini slabijom kad je konacno pocelo nesto da se desava umesto da se likovi besciljno vrte po Pavniju™ kao u prosle 2-3 sezone. Karakterizacija likova je krenula ka svom logicnom zavrsetku: April je porasla, Tom ce se skuciti, Jerry Larry Garry konacno zadobija postovanje ostatka ekipe, Leslie i Ben su blizu kruna karijere... mislim, to su kljucni trenuci, to se cekalo svih ovih godina, i meni se za sada svidja kako serija sve to privodi kraju.

+1

 

I meni se čini da vrlo dobro završavaju priču, što nije tako lako.

 

meni je ova sezona postala nepodnosljiva.

epizode 7 i 8 su mi bile kap koja je prelila casu. nista se spec. nije desillo u tim konkretnim epizodama nego su mi se kolektivno smucili.

nekako je sve od awkward & bizarnog (sto je mene i navuklo da gledam) postalo razvodnjano & sladunjavo. kapiram da je to verovatno do toga sto je poslednja sezona, ok.

jedino sto mi se svidja je sto su svakom od glavnih likova dali svoj storilajn, kao da se svako ponaosob oprasta od nas. eto, to je kjut.

i smanjili su dozivljaj sa maltretiranjem gerija/lerija/dzerija, to mi je uvek bilo tako preterano i nepotrebno (i malo mi je ogadilo neke likove). i kapiram da je dona prosle nedelje dosla do zakljucka da je geri ok (pretpostavljam, nisam tu epizodu odgledala do kraja, prekinula sam gledanje na sceni gde ejpril saopstava lesli da hoce da nadje drugi posao, mislim se nesto gtfo vec jednom).

 

Pa poslednja je sezona, mora malo da se razvodni. Ja sam se verovatno lošijem nadao pa sam se dobro udao, jer meni je skroz dobra sezona. A delovi sa Geri/Džeri/Lerijem su mi posle delova sa Ronom najsmešniji deo serije. Ja se nerviram kad smanje doživljaj ili ga zaborave.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...