Jump to content
IGNORED

Exit


kokota

Recommended Posts

Atoms for Peace. Boktemazo. Ko ono nije gledao, ogromno se zajebo.
Iznervirali meKasnio mi Chase & Status zbog njihSent from my HTC vatraziva
Link to comment
Atoms for Peace. Boktemazo. Ko ono nije gledao, ogromno se zajebo.
ja sad gledam isto ko i ti, samo besplatno, bez deset soma toplesiranih južnobačkih znojavih bakija oko mene i nešto ne osećam da sam se zajebo. Edited by Hella
Link to comment

Gilipteri otkinuli, al ajde, o ukusima etc.Nije bilo znojavih bakija na kilometar, rasterao Thom. Efikasan. Mase taman, zvuk vanzemaljski, dva bisa, dva sata, sreća sreća rados. Neuporedivo energičnije nego na albumu.Ceo program na mainu je kasnio dobrih sat, neka tehnika kasnila.Daj bre Hella, stvarno možeš da porediš sedenje pred TV sa real deal Exitom, i uopšte? pa msm :lol: A večeras... Da vidimo seća li se Arene™ :wub: pre toga, Veliki Prezir konačno gde pripada :)

Link to comment

a jbga, ne radi mi to sad. bio sam oko devetke na 15min voznje do tvrdjave no celi dan sam rmbacio kao stoka i na kraju me umor polomio i usmerih vozilo ka domu a ne ka novom sadu. dokurca.

Link to comment

pokusavam da dokucim tajnu ovog Egzita i ne ide mi....obicno jako dobro procenim posetu muzickim dogadjajima, ovde sam, misleci da ce Tvrdjava biti prazna kao prosle godine, kolosalno promasio.

Link to comment

Prepuno je, ni meni nije jasno zašto. Vaso, pregazilo nas vreme, izgleda da je Dance Arena dovoljna da sakupi tričetvrt tvrđave... ostatak smo mi staromodni. Šta se dešava po ostalim binama, manje-više... Ja se npr ne sećam da je četvrtak bio tako posećen kao ove godine.Na sreću, sinoć se najveća masa pripremala za Dejvida Getoa™, pa je na Mainu u vreme A4P bilo taman prostora za šetnju u svetom trianglu stage-šank-wc.Inače, ulica iza Fjužn (a.k.a. Rock) stejdža je od preksinoć funkcionalna, u četvrtak nije radila, a tamo se uvek moglo kupiti pivo "za pare", bio Agora stejdž i fina gužvica. Insajder info je da u četvrtak nisu platili reket... Hejt za nikad manje Toi-toi nego ove godine, stoka bezrepa, našli su na čemu će uštedeti. Kartice rade odlično,gužve na šankovima nikad manje.Gazzo, izvini ^_^

Edited by giuseppe
Link to comment

prodaja je eksplodirala kada je na lajnap stavljen geta. dotle je bilo povuci potegni, onda je otislo 10k karata za nedelju dana. tako nekako

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...