Jump to content
IGNORED

MMA


Schmeling

Recommended Posts

Rispekt za Max Holloway - a, prihvatio nedelju dana pred mec i jos sa Khabibom ... mora se za njega navijati

Ferguson je toliko srao i smarao ovih dana  da mu ovo nikako nije trebalo ...

 

Link to comment
Just now, ToniAdams said:

Samo mi nije jasno kad je pre prezdravio kad prošlog meseca nije mogao da se bori sa frenki edgarom jer mora na operaciju 

Hah, to sam zaboravio, ne secam se o kakvoj se tu povredi radilo ...

Kad bolje razmislim ovo je za Holloway - a  relativna win-win situacija, 7 dana pred mec, druga kategorija ... ima sva moguca opravdanja ako izgubi a i dalje titulu u 145 ... a i dobar je novac sigurno dobio

Link to comment

Khabib ako dohvati Holoway,ima da ga stavi na rame,popne se na zid oktagona kao King Kong i otrese ga o pod.

Koliko kod ne gotivio Konora,on ima legit shansu protiv Khabiba sa levicom.Cime Holowey moze da zaplasi Khabiba,ne znam?Verujem da se nada Condit scenariju,gde ce da cacka low kick i kao skuplja poene.Ali Khabib nije Nik Diaz..ima da ga juri po oktagonu ko seljak prase po vocu.

Edited by askeladden
Greska
Link to comment

Stipan je sebi kupio mjesto u panteonu najvećih odavno, ne za džabe, iako su ga maltene u svakom mečapu proglašavali za luzera unaprijed, kad je preživio onu životinju od Nganua ja nakon toga ni dinar protiv Stipe ne igram, mada volim rusku školu i njihove ove neatletski građene razbijače :D  

Edited by James Marshall
Link to comment

Trebalo je da ih skupe sve na gomilu u tom hodniku, samo upale par kamera i puste ih bez ikakvih pravila da se šibaju do kraja

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...