Jump to content
IGNORED

Justified


gervasius twinkleminkleson

Recommended Posts

erhm, kamo Bojd Krauder? Nema ga u traileru, nema ga ni na imdb stranici. Ili ga čuvaju kao iznenadjenje ili je neko opasno sjebao neke stvari u kom slučaju će biti ozbiljnih problema :mellow:

 

Gotivno je sto je Steve Murphy tu (fun fact - glumac se zove Boyd, coincidence?), a ne svidja mi se što se radnja izgleda odvija u Detroitu? Šta bi sa Kentakijem, hilbilijima, Vejn Dafijem?

Link to comment

Ovo je zapravo adaptacija jedne stare Elmorove knjige City Primeval koja se desava u Detroitu i koja nema nikakve veze sa Rejlanom i tim svetom. Dakle, uzeli su jedan Elmorov roman i ubacili Rejlana u njega i dodali neku njegovu pricu i apdejtovali na danasnje vreme. 

 

Ako cete iskreno, meni je to kul i svidja mi se sto nema Bojda (ako ga nema, a ko zna mozda se i pojavi u jednoj sceni, tipa Rejlan ga posecuje u zatvoru da ga pita nesto). Prica o Kentakiju, Harlanu, Krauderima, Arlu i kompaniji je zavrsena, Rejlan je ostavio to iza sebe i sada je cale. Iskerno, meni je to interesantnije nego da na silu guze Kentaki. 

  • +1 1
Link to comment
  • 1 month later...
Just now, goofs said:

Ja ne znam dal cu gledati odmah, mislim da cu sacekati bar pola sezone da izadje.

 

Ja znam da ću sačekati barem celu :sleep:

 

Svaka čast svima koji mogu na kašičicu, znači nema teoretske. 

  • +1 2
Link to comment

Joj kako je lepo :D

 

Pocetak prve epizode malo zbrdazdolast, ali zato pocetak druge, uh, pravi Elmor. Njegov duh je tu, lebdi. 

 

E da, pojavio se Blanton's burbon :D 

Edited by Sludge Factory
  • Wub 2
  • Hvala 1
Link to comment
  • 1 month later...
4 hours ago, Čutura said:

ne mogu da nadjem osmu na trafikama

 

Bila je juce uredno. Nisam sad u prilici, pogledacu kasnije kad stignem kuci, pa ako ne nadjes do tad saljem ti link. 

  • Hvala 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...