Jump to content
IGNORED

Justified


gervasius twinkleminkleson

Recommended Posts

erhm, kamo Bojd Krauder? Nema ga u traileru, nema ga ni na imdb stranici. Ili ga čuvaju kao iznenadjenje ili je neko opasno sjebao neke stvari u kom slučaju će biti ozbiljnih problema :mellow:

 

Gotivno je sto je Steve Murphy tu (fun fact - glumac se zove Boyd, coincidence?), a ne svidja mi se što se radnja izgleda odvija u Detroitu? Šta bi sa Kentakijem, hilbilijima, Vejn Dafijem?

Link to comment

Ovo je zapravo adaptacija jedne stare Elmorove knjige City Primeval koja se desava u Detroitu i koja nema nikakve veze sa Rejlanom i tim svetom. Dakle, uzeli su jedan Elmorov roman i ubacili Rejlana u njega i dodali neku njegovu pricu i apdejtovali na danasnje vreme. 

 

Ako cete iskreno, meni je to kul i svidja mi se sto nema Bojda (ako ga nema, a ko zna mozda se i pojavi u jednoj sceni, tipa Rejlan ga posecuje u zatvoru da ga pita nesto). Prica o Kentakiju, Harlanu, Krauderima, Arlu i kompaniji je zavrsena, Rejlan je ostavio to iza sebe i sada je cale. Iskerno, meni je to interesantnije nego da na silu guze Kentaki. 

  • +1 1
Link to comment
  • 1 month later...
Just now, goofs said:

Ja ne znam dal cu gledati odmah, mislim da cu sacekati bar pola sezone da izadje.

 

Ja znam da ću sačekati barem celu :sleep:

 

Svaka čast svima koji mogu na kašičicu, znači nema teoretske. 

  • +1 2
Link to comment

Joj kako je lepo :D

 

Pocetak prve epizode malo zbrdazdolast, ali zato pocetak druge, uh, pravi Elmor. Njegov duh je tu, lebdi. 

 

E da, pojavio se Blanton's burbon :D 

Edited by Sludge Factory
  • Wub 2
  • Hvala 1
Link to comment
  • 1 month later...
4 hours ago, Čutura said:

ne mogu da nadjem osmu na trafikama

 

Bila je juce uredno. Nisam sad u prilici, pogledacu kasnije kad stignem kuci, pa ako ne nadjes do tad saljem ti link. 

  • Hvala 1
Link to comment
37 minutes ago, Sludge Factory said:

 

Bila je juce uredno. Nisam sad u prilici, pogledacu kasnije kad stignem kuci, pa ako ne nadjes do tad saljem ti link. 

nassao :)

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...