Jump to content
IGNORED

Tenis 2012


Ros

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Time Crisis

    168

  • dùda

    166

  • Jean-Luc Picard

    148

  • bergasa19

    136

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jebote, ovo je stvarno frustrirajuće. Odigraš sve u svemu odličan meč i izgubiš.U taj breku Izner je pogodio sve prve servise.

Link to comment
Jebote, ovo je stvarno frustrirajuće. Odigraš sve u svemu odličan meč i izgubiš.U taj breku Izner je pogodio sve prve servise.
Gde bre u svemu odličan meč...u prvom setu se skoro vukao po terenu i proćerdao brejk prednosti bez veze, stvarno izluđujuće nekad koliko deluje pasivno i bez energije. Bolje u nastavku, ali ne mogu se šanse tako olako propuštati angry.gif
Link to comment

Nema šta, Isner ima clutch. Iako je Novak bio bolji igrač, tenis je sport u kome odlučuju bitni poeni. Sad mora da pogleda na pušeraj pred kraj prvog seta kao i na slab servis čim postane gusto kao uzroke poraza.

Edited by bad_lieutenant
Link to comment

trenutno stanje: 1 Novak Djokovic SRB 12670 (sledece nedelje: -1000 Majami W ) 2 Rafael Nadal ESP 10175 (-600 F) 3 Roger Federer SUI 8950 /9350/ /potencijalni poeni za titulu/ (-360 SF) 4 Andy Murray GBR 7450 (-25 2r.)editovano posle pobede federera!

Edited by Boza_zvani_Pub
Link to comment
Gde bre u svemu odličan meč...u prvom setu se skoro vukao po terenu i proćerdao brejk prednosti bez veze, stvarno izluđujuće nekad koliko deluje pasivno i bez energije. Bolje u nastavku, ali ne mogu se šanse tako olako propuštati angry.gif
Svako može da usere jedan set. Ostala dva su bila na vrhunskom nivou, a opet je pukao. Servis - to je to. Nikada ni nije imao bolji.
Link to comment
Svako može da usere jedan set. Ostala dva su bila na vrhunskom nivou, a opet je pukao. Servis - to je to. Nikada ni nije imao bolji.
novak je bez prvog servisa spasavao meč lopte protiv federera. a o kvalitetu igre na ritern federera i iznera ne bih uopšte da pričam.dakle, ne bih novakov servis krivila za ovaj poraz, pre ono izdanje iz prvog seta i neverovatnu pasivnost u nekim bitnim momentima. i kao najbitniji faktor, iznerova večerašnja igra koja je bila vrhunska. za servis nije čudo, ali brate mili, igrao je kao na nekim vanzemaljskim drogama dugonja.
Link to comment

Isner je top 10 igrač, dotle se ne stiže samo servisom. Popravio je dosta igru u poslednjih godinu dana, naročito kretanje. Igrao je pet setova sa Nadalom i Đokovićem ranije, pobijedio je Federera prije mjesec dana. Podloga je kao stvorena za njega, da je brža imao bi problema da vraća i prosječan servis (Mau recimo i ne spada baš u one vrhunske servere). Ključna stvar, koja mu ova podloga omogućava, je mogućnost da uđe u teren i uništi spor, drugi servis protivnika koji mu pada u visini ramena. To je radio protiv Federera, koji je slabo servirao u tom meču, to je radio i ovde. Nije ona dupla u tajbrejku prvog seta bila slučajna - Novak se stegao jer se zbog njegovih sporih drugih servisa ovaj izvlačio na forhend i poentirao. Iz toga razloga sam pomenuo servis, koji je tokom čitavog meča bio jako dobar, ali je popustio u oba tajbrejka.

Link to comment
Isner je top 10 igrač, dotle se ne stiže samo servisom. ...
sve tačno, ali treba malo pogledati i statistike. izner je pobedio simona a napravio je čini mi se više od 50 grešaka. al' to je moguće jer se iz svega izvlači servisom.ne znam za ostale, ali ja nešto ne cenim te vrste pobeda i nije mi drago da ga gledam u top 10.novak je imao i više osvojenih poena ovde. ok, nije osvojio ključne, ali baš treba imati živce kao sajle pa da se mrtav-ladan uđe u tb sa ovakvim iznerom. jbg i novak je samo čovek.
Link to comment
ne znam za ostale, ali ja nešto ne cenim te vrste pobeda i nije mi drago da ga gledam u top 10.
Iskreno, ja sam uživao gledajući okršaj između najboljeg servera i najboljeg reternera danas. Vjerovatno bih se smorio da su igrali Isner i Karlović, ali kontrast stilova je ono što tenis čini tako interesantnim sportom.Ima dosta ljudi danas koji serviraju 220 na sat. Glavno oružje Isnera je zapravo drugi servis, ne samo u ovom meču, već i inače je u vrhu prema broju osvojenih poena u toj kategoriji. Edited by bad_lieutenant
Link to comment

Kick na drugi servis koji sam spomenuo pre neki dan mu je prosto neverovatan. Isner je odličan igrač, tu nema zbora. Daleko je on ispred Karlovića u mnogim aspektima igre.

Link to comment
Iskreno, ja sam uživao gledajući okršaj između najboljeg servera i najboljeg reternera danas. ...
federer je bolji riterner (sa svojim blok riternom) kada su ovakvi serveri na drugoj strani
Link to comment
federer je bolji riterner (sa svojim blok riternom) kada su ovakvi serveri na drugoj strani
Izner je pobedio Federera pre neku nedelju i to na šljaci i na domaćem terenu - i daleko lakše od ovog današnjeg meča ;)
Svako može da usere jedan set. Ostala dva su bila na vrhunskom nivou, a opet je pukao. Servis - to je to. Nikada ni nije imao bolji.
Protiv nekog drugog igrača da, ali protiv Iznera kad servira ovako ne - ako se ne iskoristi prva šansa, druge neće ni biti, kao što i nije bilo nažalost. Edited by Time Crisis
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...