Jump to content
IGNORED

Uspon neonacizma u Mađarskoj


anantaram

Recommended Posts

Vole ljudi čvstu ruku. Da se udari u sto i zavede red. Kada stvari ne funkcionišu, okreću se demagogiji i nekim vanrednim rešenjima. Još ako ta demagogija pogoduje nacionalističkom sentimentu....ihaj,. 

Link to comment

Vole ljudi čvstu ruku. Da se udari u sto i zavede red. Kada stvari ne funkcionišu, okreću se demagogiji i nekim vanrednim rešenjima. Još ako ta demagogija pogoduje nacionalističkom sentimentu....ihaj,. 

 

Nekad vole, a nekad i ne vole. Vasa je lepo napisao, trend. I Mađari i Srbi i Turci su znali, svojevremeno, da izaberu manje loše. Ja i dalje mislim da je osnovni problem u alternativi ovim mamlazima.

Link to comment

Nekad vole, a nekad i ne vole. Vasa je lepo napisao, trend. I Mađari i Srbi i Turci su znali, svojevremeno, da izaberu manje loše. Ja i dalje mislim da je osnovni problem u alternativi ovim mamlazima.

Ma kakva čvrsta ruka, čvrsta noga i stolica... pitanje je alternative. Ko je alternativa Orbanu? Socijalisti i Đurčani, bože spasi i sakloni. U Srbiji, alternativa je Tadić, Đilas, LDP, Radikali, DSS... jednom rečju, jezivo. U Turskoj Erdoganu je alternativa... neko još veće zlo.

Link to comment

Ту се отвара питање зашто алтернативе нема. Зашто су Ђурчањи/Тадић и даље неке политичке фигуре а нико се нови не појављује сем фашистичких покрета?

Link to comment
result among Hungarians abroad who voted by post: Fidesz 94.6%, Jobbik 2.4%, Unity 1.8%

 

Nešto mi je ovo poznato.

 

Najebaće na kraju čitava ova nijihova dijaspora.

Link to comment

Pa da, borba će se u buduće voditi između Fidesz-a i Jobbik-a. Svi ostali nestaju.

 

Srećna nova '33.

Edited by Turnbull
Link to comment

Сад ви који сте се више мували у последњих пар година по Маџарској, видите  ли какве промене у квалитету живота.

Link to comment

Sada će Anduril da dotrči da nam objasni da ne trebamo da verujemo agresivnoj kampanji mađarskih komunista koji pripremaju teren za Ruse da se, kada jednom obave posao u Ukrajini, stušte niz Panoniju i vežu južni krak Evroazijske Unije sa Srbijom i Crnom Gorom.

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...