Jump to content
IGNORED

'pipkanje' na poslu, u skoli i kod lekara


MayDay

Recommended Posts

Miloglede, kao dobronamerni pokretac teme te molim da prestanes da pises kao da si u toku cesanja muda u kafani kod Pionira. Zapravo, ni tamo ti ne prilici ovakvo ponasanje.
A ja tebe kao dobronamerni ucesnik u diskusiji molim da mi objasnis sta je pogresno u konstataciji da je zena koja voli zene lezbejka. Edited by Milogled Bluff
Link to comment
  • Replies 457
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • sailorman

    37

  • Indy

    27

  • Milogled Bluff

    23

  • dig_chohano

    22

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja bi baš voleo da neko zuri u mene, nebitno kog pola. :(
Al' da je punoletan. Neka beba u čekaonici juče blenula u mene neprekidno. Valjda je mislila da sam deda mraz, Šrek, ili tako nešto.
Link to comment
Ružnoća je spas protiv zurenja.
moguće da sam spašena zbog toga, ali pomaže dovoljno i to što ne gledam ljude oko sebe. osim one koji mi se obrate. Edited by PointTaken
Link to comment
harper, iz prikrajka :wicked:
Al' da je punoletan. Neka beba u čekaonici juče blenula u mene neprekidno. Valjda je mislila da sam deda mraz, Šrek, ili tako nešto.
A jel to ne pričamo samo o seksualnom zurenju? :unsure:
Link to comment
A ja tebe kao dobronamerni ucesnik u diskusiji molim da mi objasnis sta je pogresno u konstataciji da je zena koja voli zene lezbejka.
Zato sto si postom iznad otpisao feminizam, na konto toga sto je devojka lezbejka. Hoces da ti crtam matricu 2X2? Ovde imas dve dimenzije: homo-hetero i feminizam-ono suprotno*. Lezbejka ne mora obavezno biti feministkinja uprkos tome sto je velika verovatnoca da hoce i to cisto zbog osecaja obespravljenosti na dva fronta. *nije mi pravilno da pod to podvedem anti-feminizam jer je on proaktivan pokret koji smatra da su se zene izborile za veca prava u odnostu na muskarce; mozda ipak patrijarhalnost...mada mi je to presirok pojam.
Link to comment
A jel to ne pričamo samo o seksualnom zurenju? :unsure:
E kad to reče, podseti me. Ja sam kratkovid, i jednom sam zurio (zureo?) onako neodređeno, a posle sam bio optužen da sam buljio u pravcu ženske svlačionice. Bezuspešno sam pokušavao da objasnim da bez naočara ni vrata od iste ne vidim, ovi okati ne veruju nama ćoravima. :(
Link to comment
E kad to reče, podseti me. Ja sam kratkovid, i jednom sam zurio (zureo?) onako neodređeno, a posle sam bio optužen da sam buljio u pravcu ženske svlačionice. Bezuspešno sam pokušavao da objasnim da bez naočara ni vrata od iste ne vidim, ovi okati ne veruju nama ćoravima. :(
optuzen da zuris u vrata? razumem da si gledao kroz kljucaonu, ali ovo...
Link to comment
Ja bi baš voleo da neko zuri u mene, nebitno kog pola. :(
Da, samo bi to bila žena verovatno bi zurenje kratko trajalo jer bi ona procenjivala i druge stvari osim izgleda. Edited by eoten
Link to comment

Između 'kako ti dobro stoje te farmerke' i 'kako bih te slatko pojebao danas' ne pravim razliku, to je najveći kompliment za dnevnu porciju ženstvenosti i dobre energije koju nam koleginica podari i ne daje se svakom raspadu u jeftinim hulahopkama, niti sa svakom seljančicom možeš da budeš toliko opušten. Duhovita zrela žena u zapadnoj civilizaciji neće taj muški bravisimo doživeti kao uvredu i otrčati kod muža u suzama, već ga samo dosuti u svoj rezervoar samopouzdanja:dovoljno su inteligentne da u komunikaciji ne prelaze granicu bljuvotine, pa se te granice i ne plaše.Sa druge strane, tenzične mudrice užasnute slobodom jednostavno zaobilazim - iza svakog njihovog tabua stoji grč i anksioznost navučena ili po nefunkcionalnim porodicama ili sumnjom u sebe ili nekom ranijom povredom duše; mogu da razumem, ali život je jedan, nemam vremena da ga rasipam na njihove duševne bolove.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...