Jump to content
IGNORED

'pipkanje' na poslu, u skoli i kod lekara


MayDay

Recommended Posts

Ja samo ne kapiram, glede komentarisanja.Jel se ovde govori o komentarisanju pred osobom, tipa, koleginice al ti lep dekolte.Ili komentarisanjem tipa jel si joj video/videla dupe?Ovo prvo ja dozivljavam u najmanju ruku kao nepristojnost, a ako komentarise neko kome komentarisani moze da okleva da odgovori i kao uznemiravanje i ja bih za to kaznjavao.Ovo drugo moze da bude nepristojno i verovatno jeste ali to je nesto sto se radi uvek i svuda - komentarisu/ ogovaraju trece osobe i to mi nekako normalno. Govorim o komentrisanju u uobicajneom smislu u prijateljskom krugu. Ne govorim o klevetanju u formi komentarisanja, narocito kada je namenjenjo neodredjenom krugu ljudi. To opet jeste uznemiravanje i za kaznjavanje in my book

Link to comment
  • Replies 457
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • sailorman

    37

  • Indy

    27

  • Milogled Bluff

    23

  • dig_chohano

    22

Top Posters In This Topic

Posted Images

Da li je u redu da koleginici sa bogatim dekolteom kažem da lepo izgleda, neprestano zureći u njene sise?
taman posla, treba da joj kazes pokri' to kukala ti majka, neprestano zureci u njene sise...
Link to comment
Ja samo ne kapiram, glede komentarisanja.Jel se ovde govori o komentarisanju pred osobom, tipa, koleginice al ti lep dekolte.Ili komentarisanjem tipa jel si joj video/videla dupe?
O prvom.
Link to comment

a sta npr kad me koleginica pita "kako mi izgleda dupe u ovim farmerkama"? ili "cime da mazem ovu modricu na butini?" to je recimo trazenje fidbeka, cemu su mnogi ljudi skloni. mislim, raznorazne varijacije postoje, i uvek se moze pricati o hodanju po ivici kod tih tema.

Link to comment
a sta npr kad me koleginica pita "kako mi izgleda dupe u ovim farmerkama"? ili "cime da mazem ovu modricu na butini?" to je recimo trazenje fidbeka, cemu su mnogi ljudi skloni. mislim, raznorazne varijacije postoje, i uvek se moze pricati o hodanju po ivici kod tih tema.
Realno, ako te koleginice pitaju takva pitanja, onda su sigurne da si gej.
Link to comment

ova tema me baš tera da napišem jednu glupostda smo u razvijenijim demokratija stigli do neslobode zahvaljujući tome što ponašanje mora da se reguliše zakonom, a sve zbog % nevaspitanih ili bezobzirnih

Link to comment

A da li se seks sa koleginicom van prostorija firme u toku radnog vremena kvalifikuje kao seksualno uznemiravanje na poslu ili ne? Ili je to samo teža povreda radnih dužnosti?

Edited by slow
Link to comment
a sta npr kad me koleginica pita "kako mi izgleda dupe u ovim farmerkama"? ili "cime da mazem ovu modricu na butini?" to je recimo trazenje fidbeka, cemu su mnogi ljudi skloni. mislim, raznorazne varijacije postoje, i uvek se moze pricati o hodanju po ivici kod tih tema.
:lolol:pa ili raspolazesh znanjem o medikamentima za modrice i vladash se krajnje ozbiljno u tom smislu (na tom kraju spektra) ili kazesh - ali zashto da je mazesh, taj 1 but ti je fenomenalan (na drugom kraju spektra)...nevezano za svastikin but, znachi, ikakvo tumachenje (ili njegovo odsustvo) neverbalne komunikacije, odsustvo komunikacije kao takve i tumachenja kao takvog, da li treba da se kvantifikuju i kaznjavaju po tarifnom sistemu ili sta cemo? a sve opet zato sto se prostacima ne moze doakati, a ochigledno ni shefovima nasilnicima... Edited by thermal bug
Link to comment
ova tema me baš tera da napišem jednu glupostda smo u razvijenijim demokratija stigli do neslobode zahvaljujući tome što ponašanje mora da se reguliše zakonom, a sve zbog % nevaspitanih ili bezobzirnih
Dobra vest je da je to uglavnom neto dobitak.
Link to comment
Pa dobro, za nas Australce ne važi ova tema. Dobro je poznato da si mi ne mremo kontrolirat, zato smo i deportovani ovde.
Daleko od očiju, daleko od uma..
Da li je u redu da koleginici sa bogatim dekolteom kažem da lepo izgleda, neprestano zureći u njene sise?
Mislim da je u redu. Čak i da nije, nije utuživo.
Link to comment
Da li je u redu da koleginici sa bogatim dekolteom kažem da lepo izgleda, neprestano zureći u njene sise?
kako drugačije, nego zureći :blink: . ta nismo valjda slepi kraj očiju.duboki dekolte je za gledanje i bilo bi krajnje nepristojno ignorisati ga i praviti se da ne postoji. Edited by Lezilebovich
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...