Jump to content
IGNORED

Restorani u Srbiji koje treba posetiti


Corkscrew

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

idem za 1. maj ekipno u Solun. dajte info za restoracije/fastfude/stagod usput koje treba overiti

 

restoran Mali Vikend, skoro na samom ulazu u sićevačku klisuru. kad putujem u tom pravcu namenski (ne)jedem da bih tamo svratio i odro se od hrane

Link to comment

Motel Predejane.

Se zajebavaš?Ozbiljno šurenje doživeo tamo za naaako hranu.

Lako je reći ali neka yolo (po ko zna koji put) objasni kako se stiže do onih makedonskih jagnjećih majstora...

Link to comment

Đoko Javor selo Mrzence, mislim da je to i yolov tip. Izlaz kod Đevđelije.

 

 

ko prodje u radijusu od 50km a ne svrati na najbolju jagnjetinu najbolja predjela (belo sirenje, pravi paradajz, pohovani melidzano i tikvica, pindjur itd) najbolji rostilj (jagneski kotleti / lambchops) - vise da se ne oglasava ovde.

 

u solunu ne propustiti to elliniko, neka vas ne odbije blagi turisticki vajb posto je 99% klijentele lokalno, udrite po uzu i mezeu.

 

http://www.tripadvisor.com/Restaurant_Review-g189473-d3404582-Reviews-To_Hellinikon-Thessaloniki_Thessaloniki_Region_Central_Macedonia.html 

 

a taman da vidite sta su kopirali oni seljaci sto su otvorili ovo novo odvratno fensi mesto u kralja petra sa piljevinom na podu i ajvarom na policama...

Edited by yolo
Link to comment

javor džoko plus beskonačno, a i lako se stiže s auto-puta, iako isprva ne deluje tako. ja pitao isto pitanje pre dve godine ođe, i nisam se pokajao što sam poslušao odgovor, bili smo još tri puta od tada.

Link to comment

nisam siguran da je to ono sto su zeleli, sa nakrcavanjem mesta raste nadrkanost osoblja

mada ruku na srce retko izadjem odatle praznih ruku, uvek mi daju flasu nekog makedonskog vina za poneti

ako nista drugo nisam nikog slagao, javor dzoko je jedan od poslednjih ostataka stare drzave u najboljem svetlu

nikad necu zaboraviti noc kada su se grobari plasirali preko njukastla u ligu sampiona, lomili su stolice i stolove od radosti

personal se peo na sank i pevao dok partizan bitke bije, ultimativna grobarska kafana

meni to ne smeta, naprotiv, dobar svet

Link to comment

Overio rebarca kod Rajka. Sta ti je moc navike...

 

Utisak nedelje 1: kvalitet ne opada ni za promil ni po najvecim guzvama u Kazandzijskom

Utisak nedelje 2: mislim da sam video g-dina Rajka, jedan prosedi sa naocarima

Utisak nedelje 3: miljarde i milijarde Bugara

Link to comment

đe je taj rajko ?

 

ej,novosađani, jel' ima u samom centru grada da se jede u pristojnom objektu nešto baš onako lalinsko ?

 

i to sutra, tj. ponedeljkom ?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...