Jump to content
IGNORED

Restorani u Srbiji koje treba posetiti


Corkscrew

Recommended Posts

e, da nahvalim josh jedared kechige kod remijevih drugara u staroj palanci nadunavu. zeleno kafanche s bashtom, na obali/parlingu. s leve i desne strane ima po jedno predejane iz 1985, nachi ne to, nego ovo umetnichko u sredini.

Kul, baš mi drago  :) Ljut sam malo na drugare jer su otuđili sinema pub nekim drugim drugarima koji će ga upropastiti, 

al to su na kraju i uradili da bi se posvetili samo palanci. Preneću im pohvale. A za ovo umetničko ima se istopi  :lolol:

Edited by Remi
Link to comment

Kul, baš mi drago  :) Ljut sam malo na drugare jer su otuđili sinema pub nekim drugim drugarima koji će ga upropastiti, 

al to su na kraju i uradili da bi se posvetili samo palanci. Preneću im pohvale. A za ovo umetničko ima se istopi  :lolol:

jashta apsolutne pohvale ^_^

Link to comment

Konačno overio Mali hrast. Šta reći...

 

33crssj.jpg

 

Prvi test - kupus salata, izvanredna. Nije suva, nije prekisela, nije preslana, odlična.

Drugi test - hladna voda. Ne flaširana, već sveža česmovača sa ledom u hladnim velikim čašama, vrlo bitna da gasi.

 

Sama prasetina skoro savršena, mada za moj ukus previše krta. Ne znam čime polivaju, ali korica je bila hrskava i najbolja koju sam jeo dosada.

 

Cena nešto jača, ali nebitno, dovoljno je reći da je utorkom borba za mesto. Mi smo malo folirali za rezervaciju, ali smo ugrabili sto na terasi. Na parkingu su naređane BG registracije, ljude ne mrzi da se cimaju 70km do nekog groblja(da, da, pečenjara je pored groblja, prvi komša kamenorezac) za malo holesterola.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Idi u hotel Borkovac i ne mozgaj mnogo, to je sigurica.

 

Nego, meni treba preporuka za neku planinu i neki restoran sa dobrom klopom. Hocu s drugom da se provozam u nedelju, jedemo, nesto malo popijemo, budemo tamo do predvece i vratimo se. Ako ne smislim nista pametnije, ici cemo na Zlatibor a tamo sam bio vec vise puta, plus kontam da je i dalje smor.

Link to comment

bio ja kod perka ranije, al samo u prolazu. sad nedavno ga uzo u razmatranje al me odbio neki koment na yt. 

onda bio u curugu na tihoj tisi. rustika, menu redukovan al sve ok. ima i kupanje. 

 

bonus je bio što se tu sprema kajakaška repka, pa imaš uživo da vidiš kako deluju sterojidi na dame. 

Edited by nisam ja
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...