Jump to content
IGNORED

Mobilni


nesha taxista

Recommended Posts

Hm, ja bih rekao perpetuum mobile. :P Kako može da se stavi kartica u karticu i da ta druga kartica sadrži određeni hardver pri tome ne menjajući dimenzije prvobitne kartice?
moguce da originalna mora malo da se skrati, ali necu da pricam napamet. cak i da je tako, ako je postpaid besplatno dobijes novu ukoliko se originalnoj nesto desi.sto se tih kartica tice imam dva razlicita modela u magacinu, ali nisam jos nijedan video, a kamoli probao kako radi.jedino sto znam (zahvaljujuci erp-u :lol:) je da se prodaju kao 'alva, skoro pa kao cartdrige-i za nintendo ds.ako nekome znaci nesto, moze da potrazi (kao ja malopre) informaciju na netu:
TURBO SIM-UNIVERSAL SIMUNLOCK
X-SIM UNLOCK

sada i ja znam kako izgleda i kako radi :Ddisclaimer:i jedno i drugo su potpuno legalni proizvodi (i po spanskim i po evropskim zakonima). [cisto da neko ne pomisli, slucajno, da se bavim piraterijom.]

Link to comment

U prilici sam da prilično povoljno dođem do ovoga:nokia6500slideblacktl4.jpg6500 slideKomentari na netu su prilično dobri, al ja nešto više verujem ovdašnjim forumašima. :D Ima/o neko? Utisci?

Link to comment
U prilici sam da prilično povoljno dođem do ovoga:6500 slideKomentari na netu su prilično dobri, al ja nešto više verujem ovdašnjim forumašima. :D Ima/o neko? Utisci?
dobar, al meni smeta kamera na novim nokijama koja je ocaj. ni carl zeis ne pomaze kod ocaj softvera
Link to comment
TURBO SIM-UNIVERSAL SIMUNLOCK
X-SIM UNLOCK

x-sim radi. bez ikakvih problema.imam 064 karticu u timof?nica-inom telefonu (n70). jedino sam malo dremel-om izbrusio karticu, koliko da lepo stane chip (koji je tanji od same kartice), mada mi rece tehnicar da ni to nije potrbno.problem moze postojati sa telefonima koji imaju slot za karticu, jer u tom slucaju sama kartica mora da se podvrge kuri "mrsavljenja" za par desetina microna :rolleyes: . koliko da moze da udje u slot. i radi. :Dsve u svemu, zadovoljan. vrlo. :)[turbo radi samo sa starijim modelima (zato je i jeftinija), mada je princip isti. nokia 2760 (vodafone) i 064 kartica u kombinaciji]

Edited by voja i
Link to comment
dobar, al meni smeta kamera na novim nokijama koja je ocaj. ni carl zeis ne pomaze kod ocaj softvera
Ne verujem da će mi nakon sranja od kamere na u700 i nepostojanja kamere na trenutno pozajmljenom SonyEricssonu ova na Nokiji biti loša. A ionako je koristim jako retko, nije toliko bitan kriterijum.
Ja imam 6500 classic i obožavam ga. Mislim da je slide po performansama čak malo ispred classica (ali ne verujem da je tako lep)
Jeste, slide ima bolju kameru, više memorije... al je ružniji od classica.Uh... Da zlo bude veće drugar me nagovara da dodam 50e i kupim nokian78phonego1.jpgVidim ja da će biti kao kad je Miralem krenuo da kupi sočiva... Parkiću, eve me!
Link to comment

Na kraju preovladao razum i izbor pao na 6120.nokian6120classiczoomqp8.jpgIma sve što meni treba za relativno smešne pare. Prvi utisci jako dobri. Wi-fi i malo bolja kamera bi ga učinili savršenim, al koliko para - pun kufer muzike!

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...