Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Mobilni

Featured Replies

osim da se kupuje neka druga kartica jesu, to je to što se tiče mtsa

  • Replies 4.2k
  • Views 354.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Moglo je biti svasta ali nece ipak, ladno sam ostavio telefon u sorcu na dnu kofera kad smo se raspakovali, kretencina

  • Na kraju sam uzela Motorola Edge 30 Pro ima duplo više prostora od Fusiona, i više RAM-a.   neka cosmos blue boja, lep je.

  • kud u maglu Simoviću
    kud u maglu Simoviću

    nema većeg zla, i nepoštovanja sagovornika kad na pisani tekst odgovoriš glasovnom porukom

Posted Images

3 hours ago, jms_uk said:

Nadam se da neko zna/ima iskustva:

 

mts postpejd korisnik (tarifa Omorika 1) ide u Crnu Goru i zeli da koristi mobilni tamo, prvenstveno internet/Viber.

 

Da li su ove dve varijante jedina/najbolja opcija?

 

https://mts.rs/Privatni/Mobilna/Roming/Roming-tarifne-opcije#tab=tab-three

 

To je najpovoljniji roming ikad i igde, ful neogranicen net za 1000d. To nema ni u Srbiji za lokalnu upotrebu. Kada sam pitao u poslovnici kako je to moguce samo su slegnuli ramenima. Jedino moras biti manuelno nakacen na lokalnu mtsovu mrezu u crnoj gori. Kapiram da direktoru treba net kad je u domovini ili slicno nesto.

osim da se kupuje neka druga kartica jesu, to je to što se tiče mtsa

 

Hvala, renne i djeneralche!

 

 

Sent from my iTelephone using Tapatalk

  • 4 weeks later...

Ulica u centru grada, kod hrama. Novogradnja. Cim udjem u zgradu nemam signal (mts) a telenor ima. Kako to? Bukvalno unutar zgrade mrtvo a korak ispred pun signal. Kako se resavaju te stvari? 

  • 3 weeks later...

Jel i vama mts mobilni podaci ne rade na 4g mrezi vec par dana?

Uglavnom ne rade. Znači nije do mene i mog Kineza.

Nesto sam resetovao i budzio i proradili...

  • 3 months later...

Gledam ove nove male bazicne Nokie, i ima jedno 10-tak modela razlicitih (ako ne i vise): 105, 106, 110,130, 215, 216, 230, 3310... Da ne pominjem da mnogi od ovih modela imaju u verziji iz 2017 godine, 2019 godine, sa jednim ili dva SIM-a...

 

Vidim da se sada pune na microUSB sto mi je plus jerbo mogu da ih punim preko USB-a kompjutera ili Android punjaca (ne moram da vukljam i Nokijin punjac kad idem na put negde). 

 

Ima li neka da je nesto bolja od ostalih? Znam da ova 3310 nije "ona" 3310, ali generalno meni treba da je backup "yes-no" telefon 1) pouzdan u smislu da se ne kvari, 2) da baterija traje dugo 3) da ne mora u djubre ako iz ruke ispadne na parket ili asfalt 4) da ima dual-SIM, mada to nije ultimate uslov

 

 

Edited by JakeBlues

pogledaj ovo

iskoči mi reklama pre neki dan na fb, pa sam počeo da razmišljam da uzmem ćaletu

Ja sam caletu koji je skoro 100% slep uzeo ovaj panasonic     https://www.winwin.rs/mobilni-telefon-panasonic-kx-tu110exb-crni-1-77-tft-cam-ds-led-lampa-8651455.html


Samo da moze da se javi kad ga zovem...  Za sada funkcionise, cak mu ne treba mnogo da se javi, naucio je "gore levo prisnes dugme i javis se"...

 

Velike krupne dirke, ima dualsim, baterija ce trajati ko zna koliko dugo...

Quote

 

pogledaj ovo

iskoči mi reklama pre neki dan na fb, pa sam počeo da razmišljam da uzmem ćaletu

 

 

Ok je ovo za starije, ali je veliko da se vuce kao backup phone, pre svega mislim debelo, a i ne volim to na preklop. Nikad nisam bio fan toga. 

Pun je aliexpress nekih bazicnih telefona, ali nekako imam ipak (jos uvek) poverenja u Nokiu.

 

Edited by JakeBlues

Imaš i one "refurbished" varijante nokijica kod Alije, deluju ok.

Kod njih me najvise brine baterija koju stavljaju unutra. Imam ja neku Nokiju sada, ali kad je vec postalo nemoguce nabaviti originalne Nokia baterije poceo sam navodno kvalitetnim kineskim, koje rade ok oko 6 meseci, a onda pocne da im pada kapacitet. A koja je smisao Nokije ako mora da se puni svaki treci dan ? :)

 

Sad je osim baterije poceo da me zeza i ekran : pojavila se neka vertikalna linija celom duzinom... pa nestala posle nekog vremena... pa se ponovo pojavila... i vise ne nestaje... Tako da cenim da sve sto lepo ima svoj kraj, posle nekih 15tak godina :)

 

  • 3 months later...

Ima li smisla sad kupiti nov Samsung Galaxy S8?

kako to uopste postoji?

ne vidim zasto ne, ako je za normalne novce, do 200 evra fazon.

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.