Jump to content
IGNORED

Mobilni


nesha taxista

Recommended Posts

Ovde nemas speditere jedino ako izabers da ti salju DHL-om ili tako nekom kurirskom sluzbom. Inace telefone salju sigapurskom postom ciji avioni lete za Evropu dva puta nedeljno tako da stizu telefoni za par nedeljea.  Sto se tice slucajeva da dobijes neispravan proizvod kazu da dobijes novi ili ti vrate novac a ne secam se da su nekom trazili da im vrati pokvarenu stvar.

Link to comment

Krenuo je da mi se resetuje samsung galaxy s3 mini sam od sebe. Ne pomaze ni to sto sam izvadio SD karticu, ni cache wipe ni paljenje u safe mode. izdrzi 10ak sekund od paljenja i onda pocne da se resetuje u krug bez obzira da li je na punjacu ili ne.

 

Jel zna neko resenje a da nije factory reset?

Link to comment

Kada uzimas tu dodatnu memoriju (mikro sd) da li postoji neka preporuka za istu ili je sve to slicno i treba gledati sto jeftiniju ... ?

 

Ja uzeo ovu kingston, radi bez problema a garancija je 60 meseci iako na sajtu piše 36. Što veća klasa to bolje i naravno bolje ove proverene proizvođače.

Link to comment

Pazario u Tehnomaniji Lenovo p780 i neku karticu Samsung 32gb isto lvl10 (sta god to znacilo) ...

 

p.s. Kod izbora radnje presudilo sto daju preko Intesine kreditne na 12 meseci bez kamate ...

Link to comment

Pazario u Tehnomaniji Lenovo p780 i neku karticu Samsung 32gb isto lvl10 (sta god to znacilo) ...

 

p.s. Kod izbora radnje presudilo sto daju preko Intesine kreditne na 12 meseci bez kamate ...

Malo oftopić

Jesu li ti u banci odmah blokirali ceo iznos sredstava ili samo narednu ratu?

Link to comment

Malo oftopić

Jesu li ti u banci odmah blokirali ceo iznos sredstava ili samo narednu ratu?

Pa stanje ti je kao da ti nista nisu skinuli ali su ti celokupna sredstva zamrznuta u okviru tvog limita ...

 

p.s. Koji  GPS android aplikaciju preporucujete za bajs (mape, kilomtreza, ruta ...)

Edited by Geograf
Link to comment

Krenuo je da mi se resetuje samsung galaxy s3 mini sam od sebe. Ne pomaze ni to sto sam izvadio SD karticu, ni cache wipe ni paljenje u safe mode. izdrzi 10ak sekund od paljenja i onda pocne da se resetuje u krug bez obzira da li je na punjacu ili ne.

 

Jel zna neko resenje a da nije factory reset?

 

 

Nasao problem. U i kroz google play)  pitanju je jebeni Viber. Samo sa kojegod strane da mu pridjem (direktno sa glavnog ekran, kroz app manageru nameri da ga izbrisem, odmah se resetuje :(

Link to comment

Pa stanje ti je kao da ti nista nisu skinuli ali su ti celokupna sredstva zamrznuta u okviru tvog limita ...

 

p.s. Koji GPS android aplikaciju preporucujete za bajs (mape, kilomtreza, ruta ...)

Pa to "rezervišu" ti ukupan iznos...
Link to comment

Pa to "rezervišu" ti ukupan iznos...

Pa da , da je suprotno mogao bi da kupis hiljadu telefona i odes na Madeiru za stalno :) Nije lose ni ovo , 12 rata bez kamate i bez ikakvog cimanja ...

 

@GR, Bokison

:thumbsup:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...