Jump to content
IGNORED

Mobilni


nesha taxista

Recommended Posts

  • 1 month later...

hm, s3 mini ili htc desire 500?vidim da mini drzi cenu, htc ima na papiru jace mnoge stavke, ali ima i s2+ pa ga, prema jucub klipovima, mini dere na polju cpu i gpu.o nebitnosti miliona piksela da ne pricam.i htc one s je tu sa cenom, malo jaci, ali vidim da ga je htc otpisao kao model, sto se tice buducih android apdejtova. dakle, od 200 - 260 ojra.sta?

Link to comment

Jbt, jel ovo moguće? Gledam telefone na telenoru, S4 sa ugovorom prenesi i surfuj 1000 - 54000, lg G2 koji ga praktično šije po performansama - 36.500, tako nešto?! Ja ću da ga zemnem, ubite me ako ne već sutra.

Link to comment

elem, ovo sam zaboravio da pitam.cene kod nas su u sustini vrlo pristojne, ako se uzme nesto preko oglasa.znaci, ko na ibeju fazon.e sad. u slucaju kvara, imal leba od te reklamacije koju svi satro nude?

Link to comment

@toni za kinezaMa da ja imao neki noname, psao sam na temi o Androidu, dual sim, kamera katastrofa, ostalo OK, dvoglavi procesor, 512 rama.Evo sad ga žena koristi, radi sasvim, sasvim OK, za te pare. Posla isčačkao model, 99€ je koštao, evro gore-dole.Meni ga dao šef, kao da ga probam, ako mi se sviđa da ga zadržim, posle nije tražio natrag, a dao mi njegov NOTE2, bio mu preglomazan. :)

Link to comment
e sad. u slucaju kvara, imal leba od te reklamacije koju svi satro nude?
Mislim da su to uglavnom telefoni skidani sa paketa, sa fiskalnim i garancijom, nema razloga da to ne važi. Ja imam S3 sa garancijom i fiskalnim, ne vidim što ne bi važilo, kontam da u anjgorem slučaju mogu da me drndaju da dovedem onog na koga glasi račun, mada sumnjam i u to.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...