Jump to content
IGNORED

Grešna zadovoljstva


Lrd

Recommended Posts

Jest, ti si jedini rekao da je serija( the big bang theory)dobra i moram da priznam da je to bio jezičak na tasu koji je prevagnuo da se prepustim uživanju gledanja iste, zahvaljujem na savetu :D
:blush:
beat thisredovno, već godinama :blush:GAS4Poster.jpgni sama ne znam zašto, navika, šta li
ovo sam svojevremeno skidao bivsoj devojci... ako se pitate zasto bivsoj? ovo sam svojevremeno bio prinudjen da gledam sa bivsom devojkom...znaci meni je bukvalno bilo neprijatno dok sam gledao seriju. ali bukvalno!
Mada, generalno, i ne gledam serije koje ne smatram legitimno kvalitetnima
ma nemoj :P
Link to comment
najbolje da je ova prva za stideti, tin serija kaka treba da bude. jesu je zasrali pretkraj, al i dalje najbolja iz zanra.
ma uopste se ne stidim, cak razmisljam da je skinem i odgledam ponovo.
Link to comment
najbolje da je ova prva za stideti, tin serija kaka treba da bude. jesu je zasrali pretkraj, al i dalje najbolja iz zanra.
cus kojot da se stidi... pa jel svojevremeno pricao, i to bez blama, kako navija za Zvezdu?!
Link to comment

JAG. Prva, niskobudžetna sezona je jedan vrh. Ima i Srba koji bez problema kampuju, pečući zeca pored tuzlanskog aerodroma i čekaju da sobale humanitarni transport. Posle F14 urnišu naše, kao što i zaslužuju ti jahači kamila, koji ne jašu kamile, ali tako lete.

Link to comment
ovo sam svojevremeno skidao bivsoj devojci... ako se pitate zasto bivsoj? ovo sam svojevremeno bio prinudjen da gledam sa bivsom devojkom...znaci meni je bukvalno bilo neprijatno dok sam gledao seriju. ali bukvalno!
pa i meni neprijatno, pa ipak gledamkacam mazohistaal naopako da teram dečka da gleda sa mnom, sadista nisam hehe
Link to comment

ih bre fss, ja gledam greys anatomy od kad je krenuo.i private practice.i nije da je serija, al redovno pratim Americas next top model i project runway.mozda bi ovde nekome spao Legend of the seeker, no meni to jedna od najdrazih serija koje sam gledala. Potpuno je.. frpovska.i ugly betty sam odgledala celu.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...