Jump to content
IGNORED

Grešna zadovoljstva


Lrd

Recommended Posts

uzgred, nemam blage veze da li je ovo sramota ili je kul ili kak stoje stvari :huh: (imam utisak da niko živi ne zna za seriju)
То је генијална серија, не припада ми на овој теми.
Link to comment
ja tu ne vidim ništa grešno. to je jedini polu-uspešan pokušaj sitkoma u Srbiji. ovo je ozbiljno grešna stvar melrose place - new generation. za olakšavajuću okolnosu uzmam to da sam gledala pod temperaturom.
Ma , meni je više bilo gadno što gledam seriju koja ide na Pinku, ali sam tada bila jako i ozbiljno bolesna, pa sam sama sebi našla izgovor. Za ovo drugo nisam ni znala da postoji, ja znam samo za onu verziju sa Heder Loklir
Link to comment
Ma , meni je više bilo gadno što gledam seriju koja ide na Pinku, ali sam tada bila jako i ozbiljno bolesna, pa sam sama sebi našla izgovor. Za ovo drugo nisam ni znala da postoji, ja znam samo za onu verziju sa Heder Loklir
novi melrose place je ukinut posle 18 epizoda. nije im pomoglo ni vraćanje pola starok casta u seriju. NIKO nije gledao. sem mene.
Link to comment
beat thisredovno, već godinama :blush:GAS4Poster.jpgni sama ne znam zašto, navika, šta li
Pobedila si. Banuj se sama :Hail:Ja skidao to sranje sa interneta jer keva nije mogla da isprati na TV-u (išlo je na samo 18 kanala istovremeno) pa je dolazila kod mene da joj puštam. Na kraju sam morao da joj objasnim da i ljubav prema roditelju ima granice.
Link to comment

Au kakvo pitanje...poslednji put kad sam gledao neku seriju intenzivno, leto, polovina 90tih i spremanje ispita, tv pink:10:00-10:45 baywatch10:45-11:00 pola zadatka iz analize11:00-11:45 nes bridzis11:45-12:00 druga polovina zadatka iz analize12:00-12:45 nik sloter12:45-13:00 rucak + iscudjavanje nad zadatkom iz elektronike13:00-13:45 jag13:45-14:00 odustajanje od zadatka iz elektronike uz priznanje samom sebi da sam suvise glup za to sto studiram i da zelim da budem nik sloter14:01 zavrseno ucenje za taj dan, dremka pa popodne na basket.e ove 4 serije su mi toliko ogadile zivot, a nisam mogao da prestanem da ih gledam, da od tada skoro nista nisam ni gledao.

Link to comment
beat thisredovno, već godinama :blush:GAS4Poster.jpgni sama ne znam zašto, navika, šta li
Pa ja obe gledam :blush: I da pridodam prve dve sezone Heroes. Posle batalila kad su krenuli da preteruju sa twistovanjem. Kad gledam sta sve navodite, a ja bih dosta toga da plusjeanujem, ispadam mnogo gresna ^_^ Edited by Lynn
Link to comment
warehouse-13-01.jpgMozda josh i White Collar. Ima par sitcoma koje mogu da podnesem, tipa Modern Family ili Raising Hope. Mnogi to smatraju ekshli kvalitetnim serijama, ali meni su sitcomi generalno uzasni, tako da ih posmatram kao gilti plezrs. Ranije sam gledao Felicity. Mada, generalno, i ne gledam serije koje ne smatram legitimno kvalitetnima, jer ih ima toliko dobrih da nema potrebe da se smaram sa necim sto mi nije bash zanimljivo.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...