Jump to content
IGNORED

ATP World Tour Finals


renne

Recommended Posts

nece mamicu im bezobraznu, stalno odlazu Diabla na kurac ih nabijem vise. pa dve godine su u beti, moja deca ce je na kraju igrati pre mene, u kurac vise... a i Mists of Pandaria jos nema release date, znaci siguran si za ove praznike sto se Blizzarda tice
Ja to zbog Janka :D , meni bi čučnulo, ali ima uvek da se iskopa nešto drugo.Novaku kao da su dali lopatu umesto reketa ili ga je neko zajebao za sočiva i uvalio mu duplo veću dioptriju.
Link to comment
  • Replies 479
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Afterburner

    81

  • anantaram

    56

  • Jean-Luc Picard

    53

  • Time Crisis

    46

Na kraju ispade nešto dobro od Vlade Jovanovića i njegovih Stambolskih bravura. Smorio sam se ko penzioner kad mu uzmu politiku pa ovaj meč gledam kao da su kvalifikacije za šampionat Pomoravlja u heklanju....dry.gif

Link to comment
Ja to zbog Janka :D , meni bi čučnulo, ali ima uvek da se iskopa nešto drugo.Novaku kao da su dali lopatu umesto reketa ili ga je neko zajebao za sočiva i uvalio mu duplo veću dioptriju.
kada izadju Mists, Dzanko i ja uzimamo po mesec dana odmora... za Diabla III sam odlucio cvrsto da cu kada izadje sebe da nagovorim da je i dalje u beti, jer krenem li, dobijam otkaz i od gazde i od devojke :lol:
Na kraju ispade nešto dobro od Vlade Jovanovića i njegovih Stambolskih bravura. Smorio sam se ko penzioner kad mu uzmu politiku pa ovaj meč gledam kao da su kvalifikacije za šampionat Pomoravlja u heklanju....dry.gif
ti si dobar... ja ni ne gledam samo na preskoke bacim pogled na mutirani stream!
Link to comment

E sad, ako David ovo i Berdih ono, onda Novak treba da.... ;) More ajde. Kad ga David ovako opere a nije šljaka, idi brate na odmor, pusti ljude da igraju.

I završi se ovaj grozan sportski dan...dry.gif
Nemoj tako, a prolaz u kupu uz sigurnu igru i realizaciju na uvek neugodnom gostovanju? :D Edited by Garnirung
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...