Jump to content
IGNORED

Kanal TLC


Аврам Гојић

Recommended Posts

ojebemtisve :blink: sta je sledece, emisija o pedofilima koji se lece i prilagodjavaju polnim odnosima sa osoboma priblizne starosti i kako im je sve to cudno?
vrata relama rijaliti telvizije su tek odškrinuta,hazardu dragi
Link to comment
  • Replies 95
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MaryPoppins

    14

  • Аврам Гојић

    8

  • Joshua

    8

  • DarkAttraktor

    8

nego, jel gleda neko one sister wives? ja još od dumpster divinga skupljam petlju da kliknem na to...
gledam ja, al kad sam mazohisticki raspolozen. to mi je nekako najheavy TLC emisija. u smislu da treba izdrzati tatine licemerske eskpade. previse su naopaki odnosi u kuci da bih mogao da gledam kao nesto relaxing, on je gnusni egoisticni gmaz koji sve svoje hirove pravda biblijom, a zene su mu sve naivne, poslusne i sjebane... ma ne mogu.lakse mi da gledam fenomenoloske emisije koje zadiru u psihopatologije nego sister wives.
Link to comment
  • 2 weeks later...
-nego, jel gleda neko one sister wives? ja još od dumpster divinga skupljam petlju da kliknem na to...
gledam ja, al kad sam mazohisticki raspolozen. to mi je nekako najheavy TLC emisija. u smislu da treba izdrzati tatine licemerske eskpade. previse su naopaki odnosi u kuci da bih mogao da gledam kao nesto relaxing, on je gnusni egoisticni gmaz koji sve svoje hirove pravda biblijom, a zene su mu sve naivne, poslusne i sjebane... ma ne mogu.lakse mi da gledam fenomenoloske emisije koje zadiru u psihopatologije nego sister wives.
holy fuck, sad sam shvatila o čem' pričate. sedoh ispred tv-a posle duže pauze i u potrazi za božićnim programom sa ukrasima, vatricom i toplom čokoladom, nabasam na nešto što nisam mogla da ukapiram odmah. njih nekoliko priča o svom mužu (jednom) onda muškarac u prisustvu svoje supruge priča o svojim drugim ženama, pa još malo one (tri komada) koje pričaju kako nisu bile zadovoljne njegovim odnosom sa njom (četvrtom) dok se nisu venčali...pa koliko je koja provela sa njim na medenom mesecu... :mellow: ljudi, šta je ovo? kako svi oni mogu u isto vreme da budu u braku i zašto nisu u zatvoru svi đuture? bolesno sranje!
Link to comment
  • 4 months later...
holy fuck, sad sam shvatila o čem' pričate. sedoh ispred tv-a posle duže pauze i u potrazi za božićnim programom sa ukrasima, vatricom i toplom čokoladom, nabasam na nešto što nisam mogla da ukapiram odmah. njih nekoliko priča o svom mužu (jednom) onda muškarac u prisustvu svoje supruge priča o svojim drugim ženama, pa još malo one (tri komada) koje pričaju kako nisu bile zadovoljne njegovim odnosom sa njom (četvrtom) dok se nisu venčali...pa koliko je koja provela sa njim na medenom mesecu... :mellow: ljudi, šta je ovo? kako svi oni mogu u isto vreme da budu u braku i zašto nisu u zatvoru svi đuture? bolesno sranje!
gledala kad se kao presele u las vegas. gde ne mogu da poshteno zive svi na jednoj gajbi, nego moraju da nadju 4 slichne kuce u kraju i da se posecuju i glume ludilo. samo jedno me muchi - od kojih para bokte :o Edited by thermal bug
Link to comment
gledala kad se kao presele u las vegas. gde ne mogu da poshteno zive svi na jednoj gajbi, nego moraju da nadju 4 slichne kuce u kraju i da se posecuju i glume ludilo. samo jedno me muchi - od kojih para bokte :o
Pa rade zene ne izlezavaju se ko nase majstorice oficirke i slicne udavace.
Link to comment

Ma djavola rade. Mislim da se lik predstavio jednom kao programer. Verovatno je uspeo da namlati lovu tokom dotcom bubble-a i nije je stracio.edit: proverio. covek je advertising executive

Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment
  • 1 month later...

sto su dobre pokrivalice i rekonstrukcija u nekoj bezveznoj emisiji o bizarnim nesrecama. tema me ic ne zanima, ali je ilustracija tako dobra da sedim, gledam i smejem se. evo je upravo ide.

Link to comment
  • 3 weeks later...

Malopre bila rektalna sfera ribe koja pati od hemoroida i jedna sa uraslinama na pici. Sve close up :Hail: Sad ide neka reportaza o penisima :Hail:

Edited by exTRaGluv
Link to comment
  • 2 months later...
  • 3 months later...

obese and expecting, compulsive eaters, food addicted, ove sezone su eksplodirale TLC emisije posvecene poremecajima u ishrani, trebali bi naprave sister channel pod nazivom TLC Oral; a video sam i ultra-naostrenu spicu za novu emisiju posvecenu OCD poremecajima - zove se OCD Project (scooore ! )evo sad gledam food addicted koja je koncpirana kao reality show sa grupom ljudi na kolektivnom treatmentu u nekom retreatu i sad je drama oko toga jer se pojavljuju stekovi sa povrackom svuda na imanju, a svi sumljaju™ na bulimicarke :fantom:edit: a voditeljka celokupnog rehab programa je neka odvratna fasistkinja ruska jakic lookalike :jerry:

Edited by DarkAttraktor
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...