Jump to content
IGNORED

Kanal TLC


Аврам Гојић

Recommended Posts

oho, sinoć nova poslastica - sarah palin's alaska. moram da ganjam reprizu negde, nisam uspela da se posvetim, al vidim da obećava - podorica, priroda, politika, održivo ribarenje, malo inkluzije i druženja sa nativnim aljaščanima. uspela sam da uhvatim u kakvom svinjcu obitavaju dok su kod in laws, te kako izgleda rođendanska torta :D

In reviewing the first episode, The New York Times said Sarah Palin's Alaska is a reality show living up to its title, and "a nature series for political voyeurs" that allows "viewers to get to observe Ms. Palin observing nature". The paper commended Palin for her political courage in appearing in the series and for not being afraid to be herself.[5] The Telegraph said the series received mixed reviews, with critics and commentators saying the show seemed intended as a vehicle to help Palin relaunch her political career.At the conclusion of the series, long time Alaska resident and author Nick Jans commented that the show made clear Palin's actual unfamiliarity with the outdoor Alaskan lifestyle, observing that most of the supposed adventures on which Palin and her family embarked were "guided trips aimed at mass market tourists ... requiring no skills beyond a pulse and the ability to open your wallet".
Link to comment
  • Replies 95
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MaryPoppins

    14

  • Аврам Гојић

    8

  • Joshua

    8

  • DarkAttraktor

    8

oho, sinoć nova poslastica - sarah palin's alaska. moram da ganjam reprizu negde, nisam uspela da se posvetim, al vidim da obećava - podorica, priroda, politika, održivo ribarenje, malo inkluzije i druženja sa nativnim aljaščanima. uspela sam da uhvatim u kakvom svinjcu obitavaju dok su kod in laws, te kako izgleda rođendanska torta :D
kako si to propustila? to je bio hit pre 6 meseci na TLC, ovo sada je bijedna repriza. mene je serija odbila kada sam video sa kakvom je lakocom Pejlinka donela na svet dete sa Daunovim sindromom, kao, nema veze, Bog dao zivot i covek ne moze da ga uzme (pa zasto se onda zalazes za smrtnu kaznu?!), to me nervira jako. gledam da se ipak drzim ljubavi i mode i leseva.nezavisno od mojih preferencija, zena je praznoglava i vesela domacica sa neogranicenim sredstvima za ispunjavanje svojih hirova, sto emisiju cini urnebesnom.. voleo bih da gledam rieliti u kome je Palinka gradonacelnica malog grada, a Stiven Sigal serif u njemu.
Link to comment

Ja probala nekoliko puta, ali uglavnom odustanem na pola... Sta znam, prvo mi ti njihovi kg/funte izgledaju nemoguce za odstraniti, tipa cice u reklami koja kaze da ima ima viska 220 funti (oko 110kg) :blink: a ondak mi to sve nesto privremeno zvuci... sta se desava kad jednom odu kucama....Ponovo skrecem paznju na molbu da mi neko preprica one mafijaske zene ako ima onih koji gledadose... nikako da ubodem taj termin

Link to comment

ja, kad god uvatim. ovo je repriza, pa sam se skenjala, a taman sam bila došla do samog finala i jedino što mi je ostalo da vidim ko je pobednik, kad oni krenuli ispočetka <_<

Link to comment

Imam problem sa transferom neprijatnosti, pa to ti je. Neke stvari jednostavno ne mogu da gledam.Moj usud je bio crknut daljinski, i neki zez na televizoru koji nije pustao pilote da ga diriguju :)Tako je i pocela moja ljubav sa TLC-em, a to je da zaglavim kanal ili na to, ili na FOX LIFE, ili na E!Sve su to pozadinski kanali. Radim, citam, trabunjam po stanu, a TV je in the background.Kod Biggest Losera sam jednostavno morala da ustanem i promenim kanal :DNakon jedne sedeljke, TV smo makli s police, stavili ga preko drugog TV-a (ciji je kabl otisao i odlucili da ga do daljnjeg ne popravljamo), tako da u hodniku imam jednu instalaciju od BEKO + Samsung + crno platno preko + keramicka Halloween pumpkin. Mislim se da li da platno koje prekriva oba ekrana zamenim nekom šustiklom ili pak metarskim miljeom :P al' ovo je već tema za housepic.Sve u svemu, sad na TLC gvirnem preko sajta istog da vidim sta ima.

Link to comment
  • 4 weeks later...
ustanem jutros i upalim tv kad imam šta da vidimmoj kablovski operater ubacio TLC :wub: bogovi su se smilovali na moje molbe :lol:
e pa dobrodosla!inace najavljena je i jedna nova emisija, Virgin Diaries, o parovima koji u brak ulaze potpuno cedni pa posle ne znaju gde sta ide. Radujem se gledanju toga
Link to comment

joj :lol:sad me podseti video: jedna što je studirala sa mnom je jednog od bivših momaka zvala 'blender'* zbog, eto, specifičnog načina ljubljenja. ovako ga nekako zamišljam. happy.gif*na originalnom italijanskom je bio 'frullatore' što doprinosi smehotresu.-nego, jel gleda neko one sister wives? ja još od dumpster divinga skupljam petlju da kliknem na to...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...