Jump to content
IGNORED

Iran: novi front


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

19 minutes ago, ObiW said:

Čekaj, jel PPP narativ da je Solejmani bio dobar čovek koji je deci delio bombone za Ramadan, a starim babama pomagao da predju ulicu na zeleno svetlo? 

 

Bio je čovek koji je verovao da Izrael i Ameriku treba uništiti, a posao mu je bio takav da aktivno radio na tome. Zbog toga je bio heroj medju ljudima koji dele isto mišljenje, a takvih na BI ima mnogo. Šta je u tome dobro?

 

Nije PPP narativ. napisao sam sta je napisala moja drugarica na svom fejsbuk profilu sto me moram reci iznenadilo.

Link to comment

Iranci pricaju kako ce njihov odgovor biti proporcionalan I military. U prevodu to znaci da prete da ce roknuti us generala (obzirom da pence i pompeo nisu military ciljevi). 

 

O ovome niko ne prica? Mozda mi je paranoia, ali se bojim da ce probati ovako nesto i ako uspeju, ode bliski istok u vrazju mater.

Link to comment

Čovek je aktivno radio na uništenju US i Izraela tako što je organizovao odbranu od Islamske države. Ima smisla. I znamo sada tačno šta je mislio na osnovu onoga što US mediji papagajišu zadnjih par dana. Ko će sada da ide po iranskim sajtovima i čita intervjue s njim, cimanje, jbg. Slušajmo/čitajmo izlapelog čiču na čelu USA i američku političku gerijatriju. 

Link to comment
9 hours ago, Redoran said:

Zbog navedenog su ga poštovali i irački Kurdi i Suniti.

...

U Iranu su ga upravo izjednačili sa Husienom od Karbale, unukom Proroka i jednim od najvećih mučenika u islamu.

tokom boravka na Kosovu, pitala me lepša polovina za neki mural u rodnom gradu. ja objasnio da je u pitanju lokalni srpski heroj, koji zbog čojstva i junaštva uživa poštovanje Bošnjaka i Albanaca.

 

dok ga američka imperijalistička propaganda nabeđuje da je zlikovac, samo zato što je branio Srbe.

 

 

8632991348_01e2ff2953_b.jpg
 

Edited by Gandalf
Link to comment
37 minutes ago, Zabalujev said:

Čovek je aktivno radio na uništenju US i Izraela tako što je organizovao odbranu od Islamske države. Ima smisla. I znamo sada tačno šta je mislio na osnovu onoga što US mediji papagajišu zadnjih par dana. Ko će sada da ide po iranskim sajtovima i čita intervjue s njim, cimanje, jbg. Slušajmo/čitajmo izlapelog čiču na čelu USA i američku političku gerijatriju. 

 

+1

Link to comment
5 minutes ago, Gandalf said:

tokom boravka na Kosovu, pitala me lepša polovina za neki mural u rodnom gradu. ja objasnio da je u pitanju lokalni srpski heroj, koji zbog čojstva i junaštva uživa poštovanje Bošnjaka i Albanaca.

 

dok ga američka imperijalistička propaganda nabeđuje da je zlikovac, samo zato što je branio Srbe.

 

  Reveal hidden contents

8632991348_01e2ff2953_b.jpg
 

 

Nesto ne vjerujem da se na ovom forumu ljudi pale na tog zlocinca u tvom spojeleru.

 

ponavljam, ono je napisala drugarica koja nema nikakve simpatije prema molama.

Link to comment

Da, neverovatna je sizofrenija u nekih, da im se na lokalnom primeru poslazu sve kockice kako treba, a onda na globalnom izokrenu sve za 180. Pa tako postoji mogucnost ds bi jednog Mladica pravdali ili u najmanju ruku relatizovali kao relevantni faktortm ovde samo da je iz neke daleke zemlje koja prkosi imperijalizmu

Edited by Tsai
Link to comment
Just now, borris_ said:

Nesto ne vjerujem da se na ovom forumu ljudi pale na tog zlocinca u tvom spojeleru.

zašto ne? veruju američkoj zločinačko-imperijalističkoj propagandi? ja sam intervjue sa njim čitao, čitao i članke u lokalnoj štampi.

 

jasno je da sve lažu Ameri, ništa im ne verujem.

Link to comment
46 minutes ago, Fins fleet said:

Iranci pricaju kako ce njihov odgovor biti proporcionalan I military. U prevodu to znaci da prete da ce roknuti us generala (obzirom da pence i pompeo nisu military ciljevi). 

 

O ovome niko ne prica? Mozda mi je paranoia, ali se bojim da ce probati ovako nesto i ako uspeju, ode bliski istok u vrazju mater.

 

Mda, bolje da se dižu u vazduh na javnim mestima ili zaleću kamionima u masu, nikako da roknu nekog US generala :yawn2: 

 

43 minutes ago, Zabalujev said:

Čovek je aktivno radio na uništenju US i Izraela tako što je organizovao odbranu od Islamske države. Ima smisla. I znamo sada tačno šta je mislio na osnovu onoga što US mediji papagajišu zadnjih par dana. Ko će sada da ide po iranskim sajtovima i čita intervjue s njim, cimanje, jbg. Slušajmo/čitajmo izlapelog čiču na čelu USA i američku političku gerijatriju. 

 

Naravno, dovoljno je da pogledaš video sa prethodne strane, gde jedan od pet preostalih Isis clerica klikće od radosti što je Allah roknuo QS i sve ti bude jasno.

 

Mada ko zna, možda je i njemu drago što su US i Izrael najzad bezbedni...

Link to comment
5 minutes ago, Tsai said:

Da, neverovatna je sizofrenija u nekih, da im se na lokalnom primeru poslazu sve kockice kako treba, a onda na globalnom izokrenu sve za 180. Jednog Mladica bi pravdali ili u najmanju ruku relatizovali kao relevantni faktortm ovde samo da je iz neke daleke zemlje koja prkosi imperijalizmu

 

Peter Handke likes this :isuse: 

 

Gandalfovo poređenje je apsolutno debilno, Soleimani i Mladić su uporedivi otprilike koliko i Daesh bagra sa nesrećnicima iz Srebrenice. Ja bih banovao za takve izlive kreativnosti.

Link to comment
1 minute ago, Gandalf said:

zašto ne? veruju američkoj zločinačko-imperijalističkoj propagandi? ja sam intervjue sa njim čitao, čitao i članke u lokalnoj štampi.

 

jasno je da sve lažu Ameri, ništa im ne verujem.

 

Izvini ali ne razumjem tvoj odgovor na moj post.

 

Ali ok, krenimo od postulata da jeste bio zlocinac jer su mu ruke krvave i da je zasluio da ga ubiju.

 

Po amerikancima, zlocinac je jer je ubijao amerikance (uglavnom vojnike ako sam dobro shvatio). 

 

Po tome svi americki predsjednici su zlocinci i zaslizuju slicnu smrtnu kaznu.

 

Sve je stvar perspektive.

 

 

Link to comment
×
×
  • Create New...