Jump to content
IGNORED

Iran: novi front


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

Kontam da kongresmen koji se zezne da ne uputi standing ovation od 30 sekundi na svaki započet minut vremena može komotno da se pozdravi sa bilo kakvom ozbiljnom političkom karijerom. Sa te strane gledano u pitanju je mala investicija u budućnost.

Link to comment

Sto ste se vi toliko vozbudili oko bibija i gopovaca, a ne bunite se oko toga sto ce bo da dopusti iranu nuklearke?

Ah, jes, udarice zli iranci za nekih 5-10 godina, kad bo bude u penzijici, pa ce opet neko drugi da bude kriv. more...

 

niko nece da dopusti iranu nuklearke, to zna i sam bibi. ali ovde ne govorimo o tome nego o nevidjenoj drskosti ove fashiste, ne bi smeo ovako provocirati makar obama i poklonio nuklearke iranu, mislim sigurno ne bi smeo da se ovaj ne naziva barak husein obama

 

na drugu stranu malko mi je drago sto ponizavaju obamu samo zato sto poslednjih godina pokusavao da bude veci republikanac o busha malog

Link to comment

btw umesto ove predizborne farse u kongresu mogao je da trazi od amera da zaprete da ce bombardovati izrael ukoliko bibi ne pobedi na izborima

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...