Jump to content

hodajuci mrtvaci protiv uklete kuce


luba

Recommended Posts

Bez obzira što je to McCabe rekao, AHS i dalje sabija. Samo neka nastave ovako i biću prezadovoljan. Ovo sa Anom Frank je ludnica, ali ja sam se navikao na to. Jebi ga, 21. vek je.

Link to comment

Cliffhanger i nije neki ako znaš o čemu se radi, ali meni se epizoda generalno svidela. I dalje dave sa Woodbury plotom, bar je Michonne najzad digla ruke ali vidim da je već u sledećoj epizodi vraćaju :isuse: U zatvoru je za pohvalu to što su iste sekunde pošli da nabave bebi hranu, ali ne znam koliko treba da joj potraju te dve konzerve mleka u prahu ili čega već? Dobro je izgledao Rickov freakout (slično kao Tyrese u stripu?), falilo je samo još da iskopa polusvarenu ženu iz stomaka onog zombija da bi joj obezbedio "proper Christian burial" :D

Link to comment

meni je gej deo sa dete zonbijem koje je mirno dok ga cetkaju.i uzasno mi je pregej sto u guvernerovom mestu, koje kako kazu broji 70 stanovnika, stalno vidimo gomilu ljudi na ulici koja se svrcka, dakle 50 od njih 70 u svakom kadru. no svejedno, gledljilva je sezona potpuno.da mi je ova pamet pre nekoliko meseci, opusteno bih preskocio s2 i uzno ovo da gledam.

Link to comment

nemam ja nista protiv tonija i vinija, nek cveta hiljadu cvetova. samo nek priznaju javno svoju seksualnu orijentaciju, i nek krenu da gledaju spanske serije umesto sto se foliraju. missim, tih 14 sekundi zombija po epizodi sluze samo kao ukras, znaju i oni to, i mogli bi da prestanu da lazu sami sebe & nas.

Link to comment
Ja ovo pratim samo usputno, tako da možete slobodno da mi kažete ko je telefonirao Riku?
- Ovde Jelena iz firme Delta Gama, zovem da Vas obavestim da ste srećni dobitnik u našoj nagradnoj igri. Dobili ste besplatnu večeru za dvoje u restoranu... Edited by MancMellow
Link to comment
- Ovde Jelena iz firme Delta Gama, zovem da Vas obavestim da ste srećni dobitnik u našoj nagradnoj igri. Dobili ste besplatnu večeru za dvoje u restoranu...
Rick: Hvala lepo, ali imam nekih egzistencijalnih problema, pa bih vas ljubazno pozdravio....
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...