Jump to content
IGNORED

hodajuci mrtvaci protiv uklete kuce


luba

Recommended Posts

fine su sve 3 dosada, mnogo bolje od svega u prve 2 sezone.mnogo vise lici na strip, ne po radnji no po postupcima likova.zadovoljan sam.jedino sto moja cura zasad nista ne radi :(i sto je vusapla preretard. ko da oce na silu da naprave suvisnog lika od nje.

Edited by ToniAdams
Link to comment

@WTF: Istina, ali to ne opravdava idiotizam oko porođaja.Meni se svidelo kako je Rick izgubio kontrolu pred sinom, koji je opet bio too cool for school po pitanju umiranja i ostalih gluposti. Samo mali Carl je tu genre savvy, ostali još misle da su u nekom sitkomu pa treba da suzno trepću i značajno stežu usne svaki put kad neko zglajzne.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Pa nisu morali da ubiju Lori odmah i da nas teraju da gledamo magično preživljavanje bebe, nego kad dete bar malo poodraste, bude u nekoj stabilnijoj situaciji, kad su već našli neke zalihe hrane itd.Ovako treba da poverujemo da je u najkritičnijem periodu beba preživela prerani porođaj, carski rez nožem, u suludo nehigijenskim uslovima, i da će danima da gladuje posle toga. (Dobro, ako umre već u sledećoj epizodi povlačim primedbe, samo što neće.)

Link to comment

a imo si odsek noge shjekirom koji je prezivljen bez po muke. i onog malog sa probivenom nogom sto je trcao pola sata docnije.zilaviji su tu likovi nego obicni ljudi.

Link to comment

to vam je cudno? :dry:a nije vam cudno sto je ceo svet otisao u majcinu za samo 3 dana, pored sve tehnologije, vojske, marinaca, cia, bia, Vatikan, nasa itd, i to od strane tupavih zombija koji se jedva krecui kako su popadali oni helikopteri, vojni avioni itd.. seo zombi da ga provoza malo?

Link to comment

smelo je ovo s anom frank. smelo i kretenski istovremeno. ali i dalje je odlično! plus prisustvo franke potente. vrhunska glumica.jedini zbun je hibernacija posednute sestre.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...