Jump to content
IGNORED

hodajuci mrtvaci protiv uklete kuce


luba

Recommended Posts

redak slučaj da se prepliće 16 različitih priča, a da sve funkcioniše besprekorno.TMonaj ko je smislio da u istu priču ubaci i alien abduction, i dr. frankenštajna, i kosture u ormanu, i psihologiju, i posednutost, i još haunted asylum u današnjici, zaslužuje sve pohvale.
Da se nisi malo zaleteo? Ipak su izašle samo tri epizode. Lako je zaplesti, ali treba to sve negde da vodi. I meni za sada deluje super, ali prilično sam siguran da sleduje razočaranje i nekoliko Scooby Doo raspleta.Nervira me posednuta sestra. Taj deo mi nekako najviše štrči, sve bih ostalo progutao ali ti jeftini mađioničarski trikovi (telefonski poziv, pojavljivanje razbijenih naočara, štajaznam) to nekako obesmišljava sve ostalo.Dobro je bilo kako Sister Jude recituje You'll Never Walk Alone, sad bar znamo zašto nosi crveni dres ispod mantije :) Edited by Weenie Pooh
Link to comment
Da se nisi malo zaleteo? Ipak su izašle samo tri epizode. Lako je zaplesti, ali treba to sve negde da vodi. I meni za sada deluje super, ali prilično sam siguran da sleduje razočaranje i nekoliko Scooby Doo raspleta.Nervira me posednuta sestra. Taj deo mi nekako najviše štrči, sve bih ostalo progutao ali ti jeftini mađioničarski trikovi (telefonski poziv, pojavljivanje razbijenih naočara, štajaznam) to nekako obesmišljava sve ostalo.Dobro je bilo kako Sister Jude recituje You'll Never Walk Alone, sad bar znamo zašto nosi crveni dres ispod mantije :)
Meni ne bi smetao ni scooby doo rasplet ako atmosfera i izvođenje budu ovakvi.I šta se smeškaš za YNWA i crveni dres? Nisi ti valjda jedan od onih?
Link to comment

Aha, gledam i fudbal i serije :o(I nisam jedini, što bi rekao Tobias Funke - there are dozens of us, dozens!)Meni bi baš smetao Scooby rasplet, recimo da se ispostavi da je 2/3 stvari izazvao Dr Mengele indukujući nekakve masovne halucinacije ili nešto <_< A demonic possession je u stvariii... samo manifestacija krivice koju glavna sestra godinama nosi na duši -_- A robopauk implant je proizvod Štazija, whynot, koji špijuniraju doktora :isuse: Mogu ja ovako ceo dan.

Link to comment
Aha, gledam i fudbal i serije :o
Nije problem fudbal, nego...Liverpul?!
Meni bi baš smetao Scooby rasplet, recimo da se ispostavi da je 2/3 stvari izazvao Dr Mengele indukujući nekakve masovne halucinacije ili nešto <_< A demonic possession je u stvariii... samo manifestacija krivice koju glavna sestra godinama nosi na duši -_- A robopauk implant je proizvod Štazija, whynot, koji špijuniraju doktora :isuse: Mogu ja ovako ceo dan.
Da, ovo jesu gluposti. Ja sam mislio da ne mora da bude neki super-duper ultrainteligentnogenijalninikadneviđeni rasplet da bi bilo super.
Link to comment
Nije problem fudbal, nego...Liverpul?!
FX je pod okriljem Fox Entertainment Group. A oni su vlasnici Fox i Fox Soccer gde se, igrom slucaja, daje dokumentarna serija o Liverpool FC. :dry:
Link to comment

Uh, gledao sam i to, vredi za sve pare, i baš je za ovaj topik. Bez te serije, ko bi znao da Liverpulov trener drži sopstvene portrete po zidovima kuće?rodgershouse.jpgSamo ne mogu da se odlučim da li je neka Dorijan Grej stvar u pitanju, ili više nešto u Silence of the Lambs stilu "Would you fuck me? I'd fuck me" :ph34r:

Link to comment
FX je pod okriljem Fox Entertainment Group. A oni su vlasnici Fox i Fox Soccer gde se, igrom slucaja, daje dokumentarna serija o Liverpool FC. :dry:
to je taj link koji mozes da napravis samo kad si na izvoristu. priznaj da te je gledanje grecen i drugara naucilo da nalazis takve veze :D
Link to comment
to je taj link koji mozes da napravis samo kad si na izvoristu. priznaj da te je gledanje grecen i drugara naucilo da nalazis takve veze :D
Ja od Gretchen i drugara gledam samo highlights/best-of kada ih pusti Stewart :lolol:
Link to comment
Okruzen s mrtvi je ove nedelje bas 'nako..heavy
aha

nisam očekivala da će se sa lori odlučiti na baš ovakav frkete.što ujedno znači da će iritantni malac ostati da se mota okolo vo vjeki vjekov. <_<s druge strane, potvrđena teorija da 3 živa crnca u bilo čemu hororičnom destabilizuju strukturu narative, kosmosa i svega ostalog, zbog čega se njihov broj promptno svodi na 2, za opšte dobro ^_^ t-dog me je onim svojim bogoradanjem na trenutak podsetio na ll cool jaya u deep blue, al eto, bogobojažljivost izgleda ne fercera baš uvek.

Edited by Joshua
Link to comment
Ja od Gretchen i drugara gledam samo highlights/best-of kada ih pusti Stewart :lolol:
i ja isto, ali nazalost. znas sta bi dala da mogu da vidim jedno celo nedeljno popodne!
Link to comment
Okruzen s mrtvi je ove nedelje bas 'nako..heavy

Heavily glupavo, to sa bebom. Bitno da su je odmah posle porođaja zavili u prljavi bratov prsluk, to je 100% zaštitilo od svake infekcije. A za hranu može da pričeka još epizodu-dve, šta ima veze. Možda joj nađu i neki zatvorski inkubator, pošto se rodila pre vremena...Već su počeli da gnjave i sa Woodbury Governor zapletom, Andrea je blago do umereno retardirana, sva tenzija kao počiva na nekakvom bliskom odnosu između nje i Michonne koji se razvio behind the scenes između sezona. A sad kao treba da nam bude stalo oko njihove should I stay or should I go dileme? Zašto i kako?

Link to comment
Okruzen s mrtvi je ove nedelje bas 'nako..heavy
Jako me smorio deo priče iz Guvernerovog gradića, Marita Kovarubijus i njena "devojka?" su uz blaženopočivšu Lori, najdosadniji likovi, koje se samo muvaju unaokolo i ne razlikuju se po tumaranju od zombija.Šta će beba da jede? Nekako mi se čini da po zatvorima ne drže ogromne rezerve mlaka u prahu. Čak i da pronađu neku hranu za novorođenčad u roku od dan-dva, umreće im beba od gladi do tada.
Link to comment

Meni je ova epizoda odlicna. Likovi i treba da se ovako smenjuju (stari da umiru/ginu, novi da se pojavljuju), ipak je ovo post-apocalipse serija, zivot i treba da bude jeftin i surov. Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...