Jump to content
IGNORED

Star Wars


Razzmatazz

Recommended Posts

gospodin Tyson deGrasse upravo ima seriju svojih TFA tvitova, ako nekog zanima dirol.gif

 

Užasni su!

 

Ne znam gde je iskopao opet ovu Kessel Run kontroverzu, decenijama se nerdovi sprdaju sa tim. Ali zar nije bilo pre izvesnog vremena ponuđeno neko obrazloženje? Kao, MF je jedini brod koji je tu rutu prešao u samo 12 parseka zbog navigacije a ne zbog brzine. Birali su neke rizične prečice pa im je pređeni put izašao 12 parseka umesto, ne znam, 20? (I konsekventno brže su stigli od konkurencije, ali Han nije hteo da kaže da je trajanje puta iznosilo 12 parseka jer nije idiot.)

Link to comment

Mislim da nikad nisam gledao neki 3D film. Dajte savet za Star Wars, 3D ili 2D ili 4D.

 

poslato sa.....valjda

Kvalitet 3D zvisi valjda od bioskopa. Ja uvek biram 2D ako mogu, glava mi puca od loseg 3D...

Link to comment

Ne znam gde je iskopao opet ovu Kessel Run kontroverzu, decenijama se nerdovi sprdaju sa tim. Ali zar nije bilo pre izvesnog vremena ponuđeno neko obrazloženje? Kao, MF je jedini brod koji je tu rutu prešao u samo 12 parseka zbog navigacije a ne zbog brzine. Birali su neke rizične prečice pa im je pređeni put izašao 12 parseka umesto, ne znam, 20? (I konsekventno brže su stigli od konkurencije, ali Han nije hteo da kaže da je trajanje puta iznosilo 12 parseka jer nije idiot.)

 

Pa smara stvarno. Najjače mi ono što mu smeta što naprava na jednoj planeti usisa svu energiju iz jedne zvezde, pošto to nije moguće. No shit.

Osamsto petsto stvari nije moguće ovde, ali koga boli dupe. 

Link to comment

nije moguće da novi film toliko liči na Episode IV pa eto liči.

 

u sledećoj epozodi očekujemo galaksiju smrti pa kvadrant smrti... samo da je veće.

 

ali i galaksija i kvadrant ce imati jednu jedinu slabu tacku koju ce sith lord naravno zastiti sa 3 nadrogirana trupera i jednom pragom. 

 

ja za sledecu epizodu prizeljkujem baba leju u zlatnom bikiniju.

kad se vec reciklira, da se svaka scena reciklira.  :fantom:

Link to comment

Znam da sam dosadan, ali evo jos jednog, ali bas bogatog, teksta sa dosta pojasnjenja nekih stvari, ali naravno i sa dosta pitanja koja tek treba da se razjasne. 

 

http://www.slashfilm.com/star-wars-the-force-awakens-questions/

 

Pa fino, sve ove informacije ubijaju i ono malo želje da pogledam film koju mi je vaš nesnosni hajp indukovao.

 

 

 

- Dakle, Anakinov lightsaber koji je Luke izgubio zajedno sa rukom u OT se sad nekako pojavljuje? Super je objašnjenje dato - eto znate, lebdela je tako ruka sa mačem kroz svemir decenijama i na kraju pala na drugu planetu :isuse: Na stranu interstellar travel, ali kad je jednoruki Luke pao niz onaj tunel nije izgledalo kao da će da odlebdi bilo gde - delovalo je da može samo da pada dublje kroz atmosferu Bespina; na kraju ga pokupio Millenium Falcon i društvo. Kako je koji penis ruka pobegla iz gravitacionog bunara™ gasnog džina?

 

- Dalje, u međuvremenu je nastao First Order (Empire Lite), i Resistance (Rebel Alliance Lite). FFS, zar baš mora tako jedan kroz jedan da se preslikava? Moraju heroji da budu nekakvi autsajderi, nekakvi underdogs, ne mogu da budu na strani New Republic nego baš mora da bude La Resistance? I koji idiot naziva frakciju (koju osniva unutar nove vlasti, svoje vlasti!) pokretom otpora, pobogu? Otpor čemu? Zvuči kao idiotizam u rangu onog iz prikvela, gde je Padme Amigdala kraljica koju je njen narod demokratski izabrao :isuse:

 

- Von Sydow je dakle neki potpuno nebitan lik, plot device incarnate? Figures.

 

- R2D2 je, kad se u originalnim filmovima nakačio na sisteme Death Star, prepisao lokacije svih jedi temples. Eto tako, da mu se nađe.

 

- Kylo ime je kombinacija sKYwalker i soLO. FFS :isuse: A prezime Ren jer je jedan od "knights of Ren" o kojima se ne zna ništa. Pročitajte sve stripove i odgledajte sve animirane serije da biste saznali potpuno nebitan background info.

 

- Multitalentovana devojčica će se, dakle, ispostaviti kao nastavljač Skajvokerske loze, neki Chosen One kome se sve poklopilo kako treba? Vidim već genijalne teorije po kojima je došlo do nekakvog grupnog brisanja sećanja pa se Han i Leia ne sećaju da su imali još jedno dete, a mala se ne seća da je i ona trenirala na Ujka Lukovoj akademiji :isuse: Opet je BTW neko došao na genijalnu ideju da ostavi dete na pustinjskoj planeti da bi ga "zaštitio".

 

- Starkiller? Ozbiljno? Starkiller. Starrr... Killerrr!

 

Link to comment

Da, znam, ali odbačeno je sa razlogom jer je zvučalo idiotski. Mogao je i Palpatine Lite da se zove Ming the Merciless, pa nije. (Nego su se potrudili da izmisle "Snoke".)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...